NOrgazmus

bodybuildman

kika:) .. čo ti poviem:D bol som vonku s kamarátkou a prišla jej sms od jej najlepšej kamarátky že práve "vyhonila" svojho šraca:D.. 14 rokov mala, je to proste frajerina, a keď dievča príde nato aké hlúposti robila bude mať kočík, tvrdu pečeň a prefajčené pľúca, ide len o frajerinu :) nie o lásku

Kika:)

No ja som hlavne nevedela že je to orgazmus a ked sme sa s kamarátkami v cc 12-13 ROZPRávali o orgazme, pritom sme dokopy ani nevedeli čo to sex je ja som sa len potajme usmievala:D
A myslím si že 16 je tiež skoro, a to nehovorím o 14 a nižšie, ono je to v tejto dobe ako trend kúlovosti a príde mi to nesmierne choré a nezodpovedné, decká sa stým chvália ak eby to bol niáky úspech, skúška dospelosti, a ptm sa boja či bude bábo, a vtedy zistia že na toto všetko vobec niesú pripravený, sex je aj o zodpovednosti a ked niekto nieje schopný tú zodpovednost potom viest, tak neni o čom ...:D
Toš moj názor.zas som niečo múdre vypotila:D

Heinz-klátil

Kika:) - iba od 10? :D Ja som to robil už od škôlky a to som ani nevedel čo je to masturbácia. Ale robilo mi to dobre tak som to robil ďaľej :D

Heinz-klátil

Vieš môže to biť aj preto lebo tieto ,,detičky,, začínajú sexuálny život dosť skoro! viď seba od 16 rokov. Podľa mňa je to dosť skoro ale tak vaša vec noo. Potom sa čudujete kde je orgazmus... kde to robiť keď nemáme byt? Čo keď som tehotná? Roztrhla sa nám frcguma čo teraz? Aká antikoncepcia? A všelijaké iné žvásty od detí ktoré sa hrajú na dospelých a potom sa tu sťažujú na fóre a nevedia si rady lebo ich IQ je mizerné.
Moja rada? : počkaj pár rokov a možno sa orgazmus dostavý alebo zmeň partnera čo ja viem. Možno sa nedokážeš uvoľniť.

Napísal a ilustroval Heinz-Klátil :)

sano28

vychodnarka, tak ako vravi shagya: aj my s partnerkou mame orgazmus skoro vzdy naraz.. musite si to vediet s partnerom dobre nacasovat, teda je to hlavne na muzovi.. treba dostat seba i priatelku do riadneho varu (kontrola rychlosti, poloh, musi dokonale poznat tvoje reakcie, potreby...) a ked si to takto pekne partner ukociruje nech zaradi vyssi level a "dorazi" seba i teba.. treba vsak ta to isty cvik... spravny sex a milovanie je nieco viac ako len vypustenie pudov z ohrady :-) stale treba skusat, experimentovat, ucit sa, spoznavat svoje telo..

vychodniarka

no ja orgazmus nezazijem len pri tom dnu-von, este som to nikdy takto nemala..a to s mojim sexujeme dost si myslim..(poslednu dobu pomenej, ale co uz) pri misionari to uz uz skoro mam, len jeho to strasne vzrusuje ako vzdycham aj cele to :) tak si musi davat prestavky, vtedy ho mam chut udriet, ked prestane..ale orgazmus pri sexe dosiahnem iba tak, ze on je vo mne a nehybe sa tam a ja si drazdim klitoris, alebo on ho drazdi
take ako vo filmoch, ze obaja odrazu maju orgace a vo vytrzeni sa divaju navzajom sebe do oci, prosim vas, chodte s tym niekam.....