Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

eBay skúsenosti

lost

Ako to, ze som si nevsimol takuto otazku :)
No posta by stala cca 20-40 USD asi .. zalezi odkial ide a ako rychlo to chces..
da sa to vypocitat na usps.com
ked uz nic, aspon pre nabuduce :)

bibba

chcem sa vas nieco spytat... ak som si z ebayu vybrala jednu knihu, ktoru by som si chcela objednat, stoji US $57.76, tak kolko bude cca. postovne???? (chcem len tu jednu knihu) normalne mi to pride na postu?

ebay

dobra vila..pre dcerku ked som kupovala saty, tak to bolo lahke sa trafit - podla jej veku a zatial jej vsetko sedelo..s topanockami pre nu to bolo tak, ze pri niektorych som si nasla tie tabulky, ktora velkost anglicka je aka europska, objednali sme sandalky a uz som v obraze a viem, aku ma anglicku velkost..a ked som si pre seba, tak vacsinou som si to podla tych svojich mier a zatial mi vzdy bolo vsekto dobre..americke velkosti moc nepoznam, kedze na americkom nenakupujeme, ale anglicku velkost uz viem, aka mi je dobra a co som si objednavala take cinske saty, tak tam som si tiez podla mier vybrala velkost a su dobre..

dobra vila

ebay, a ked si si objednavala saty ako si vedela trafit velkost? Nevie mi s tym niekto poradit?
Akoze pokial si niekto uz objednaval satstvo na americkom ebay, tak velkost M (resp.38) sa tam vyrovna comu???
Pretoze som uz videla aj taku prepocitavacku, alebo co, proste sa normalne zmerat a iba sa najst v tabulke na tych produktoch a vobec to nesedelo!! To bolo zjavne fakt mylne, ale ma teda niekto skusenosti s objednavami satstva cez usa ebay?

Elliq

Prosím a ako to s tým paypal...platí sa tam poplatok za registráciu, alebo nejaký mesačný poplatok, ako sa tam zaregistrujem a toto všetko...prosím poraďte

ebay

aj my obcas cosi nakupime na ebay a tiez sa nam este nestalo, ze by balik nedosiel..a zatial mozem povedat, ze vzdy dosiel tovar taky, ako bol na obrazku, v popise, proste vsetko zodpovedalo..sice niekedy to trva, kym balicek pride, ale zatial vzdy vsetko prislo najneskor do 3tyzdnov..vacsinou tiez objednavame odtial take veci, ktore sa tu na svk nedaju zohnat, alebo velmi draho..dosli nam odtial nejake komponenty do auta, do pc, mp4 player, saty, topanky, dvd s rozpravkami pre dcerku a ja som si odtial objednavala aj jedny nausnice - boli uplne ze "za facku"..postovne bolo free a nausnice stali cosi vyse 4eur..su strieborne s modrym opalom a su naozaj nadherne a presne ako na obrazku..a z 99% nakupujeme na anglickom ebay..

sign

07natuska
ja ked som si objednavala tricko z UK to postovne bolo tusim 4 libry,cize celkovo to vyslo s postovnym ovela lacnejsie nez tu by to vyslo keby to vobec mali.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

eBay skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk