Skinoren krém

bobana99

no ja neviem ako je to s tym liehom..mne to raz jedna kozmeticka vysvetlila takto..vieme ako na nas posobi alkohol z vnutra..to iste sa deje aj z vonku..takze ziadny alkohol...mydlo!!!v ziadnom pripade nesmierne vysusuje plet,najlepsie su peny a gely na umyvanie pleti,kremy ak tak co najviac hydratacne...aj na mastnu plet,dolezity je peeling aspon raz za tyzden a nejaka vyzivna maska...ja sa toho drzim a som maximalne spokojna...

zizizi

bodocka a vecer este odlicovac kedze si davam make-up :) uz to nieje to co byvalo .. nikdy som nemala nejake silne akne, ale rozhodla som sa zastavit to uz v zaciatkoch aj ked moj pristup bol vzdy taky ze som si dala na tvar nieco len ked sa mi chcelo a aj ku kozenmu chodim raz do roka :D....terat uz mam len zopar na cele a brada na nose mam komedony

a aky hydratacny krem pouzivas??

bodocka

no ved ja si myslim ze to je v poriadku:) ten lieh mydlo a skinoren... inak ano pamatam sa na to mydlo:) skus ostat pri tych troch veciach a niekedy sprav aj tak, ze nieoc vynechas... napriklad ten skinoren. alebo sa spytaj aj kozneho ved on je odborik:) a mas to akne nejake silne? ja osm volakedy mala viac ale ten zinerit mi tak pomohol, ze par rokov mamlen par pupakov:)

zizizi

bodocka tak ja som rano pouzivala len citu vodu a ten lieh +( musim kupit nejaky hydratacny krem ), vecer odlicovac cistu vodu alieh teraz som ho nahradila skinorenom, ale teraz som k tej cistej vode pripojila aj detske mydlo BUPI ak ho poznas :)len neviem ci to nieje vela na moju plet a ci je to spravny postup

bodocka

hm skus to tak, z esi plet vycistis tym liehom. teda ja to tak robim a potom si dam napriklad bud hydratacny krem alebo na pupaky.... inak ja makeup moc nepouzivam vies aby som si nezatazovala plet.. myslim na to , lebo to tiez nie je dobre... a ked si uz ten make up dam tak si ho odlicim tym odlicovadlom od nivea- ukludnujucim:))pocula som ze aj decke mydlo je dobre na akne.

zizizi

bodocka tak ja uz sa na reklamy a take sprostosti nespolieham ..len mam problem ako si vycsist plet bojim sa lebo ju nechcem velmi zatazovat chemikaliami a pouzivam make-up a este potrebujem nejaky vhodny hydratacny krem ... kedze pouzivas to iste ako ja tak by som chcela vediet ako sa staras o plet

bodocka

no je to problem s tymito koznymi " chorobami"
len ho asi musis pouzivat pravidelne... no aj mne dali taku vodicku,alebo nazvem to lieh:) tieto pripravky z lekarne mi vzdy viac pomohli ako tie z drogerie:)

zizizi

ja ho pouzivam len od vcera :D tak na to si davam pozor od vtedy ako som si spalila kozu ked som mala istorexin :(.... aj zinerit som mala teda ja som uz mala toho vela :D..tak uvidime ako mne pomoze tento a este ho kombinujem liehom co mi predpisuje kozny

bodocka

ahoj... no tak nahodou ja tento krem vlastnim:) sa bojis ze by ti mohol byt zly?? mne ho odporucila kozna doktorka, je dobry len si ho nedavaj vela aby si potom nemala cervene pupaky namiesto ziadnych:) ale to je napisane aj na letaku.. a nahodou si nemala aj zinerit.. ja som ho mala 2x po sebe, to som mala tiez na odporucenie ale nic lepsie nepoznam...