Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tetovanie. poradte:-)

Príspevok v téme: tetovanie. poradte:-)
evittta5

ahojte, chcela by som si dat spravit tetovanie,len nejaky jednoduchy motiv,este nemam presne vybrate ale chcem si to dat dozadu na krk alebo za ucho. ma s tym niekto skusenosti?je to velmi citlive miesto?boli to? a este sa chcem spytat ze podla coho sa plati,ci od casu alebo od velkosti tetovania. dakujem:-)

lubika666

ta prirazka co tu bola spominana sa neplati v kazdom salone. a tiez je rozna v tych kde sa plati. niekde je minimalna,no niekde az vo vyske 60 eur. a je pravda ze pokial chces len nejaky maly motiv,neoplati sa ti vyhdit take peniaze za to, plus ta robota. tak si zvaz v ktorom salone si to das robit:-)

mnamka257

motiv si mozes vybrat priamo tam, kde ti to budu robit-tam maju vacsinou vselijake katalogy s predlohami, alebo si nakresli vlastne, alebo pozri na nete

lulu10

jaj nazor co ked budem mat sedemdesiat .. ma normalne vytacaju!!!!!no ja budem rada ked sa 70 dozijem!!! a kolko babiek bude behat potetovanych!!! a jedine co ma bude zaujmat v 70 tke.. bude ako zamaskovat tetovanie hi ha hi... zabavam sa natom... ja tetovanie mam!! som nan hrda velmi... nikdy mi nik nepovedal ze je skarede!! ak niekto chce kuk bosorka11 na pokeci...Moj priatel tiez bol proti.. ale uz sa dal prehovorit.. ze raz ked budeme mat dietatko tak si da na ruku predlaktie jeho meno...

dadulka123

kazdy ma iny prah bolesti a kazdy to znasa inak. niekto to proste nevydrzi, alebo len horko tazko a niekomu je to fuk. baby ak sa vam tetko paci, dajte si ho. rozmyslat nad tym ako to bude vypadat ked budem mat 70??? ako sorry, ale nevieme co bude zajtra.....
ja tetovanie mam a som spokojna a pysna, ze ho mam...
vanesa, to ze je tetovanie nevkusne je tvoj nazor, nikto ti ho neberie.... no kazdemu z nas sa paci nieco ine!

lulu10

ahoj ja ma tetko na chodidle a clenku ak chces kuk bosorka11 na pokeci v albume napis ja ti ho otvorim..dalo sa to prezit!neboj a ak chces poradim kamoska tetuje a velmi pekne!!

notka

ja som si dala tetko pod clenkom na chodidlo, teda medzi clenkom a patou, z vonkajsej strany.moj tater dava cenu podla velkosti- od 33e. moje stalo 40, je to taky ornament rastliny, cca 5x4cm. zvolila som si to miesto prave preto, ze ked budem stara, ale aj ked ho budem potrebovat zakryt, nebude to problem. a co sa tyka bolesti, to je podla mna individualne, mna to nebolelo, len to bolo trosku neprijemne. ked sa ides dat tetovat, musis byt pripravena na bolest, cakat hrozne, a nakoniec to bude pohoda :D aspon ja som sa tak predpripravovala :D

diminiiickka

no tetovanie sa aj mne paci chcela som si ho dat ale ak si predstavim az budem mat 70 a na takej starsej kozi mi to bude svietit...tak som sa rozhodla nie..a nemozes s tym chodit na slnko..a tak ale je to len na tebe a ´k ho chces..tak si ho daj ale nieje to uz ani moderne..

dada455

no pravdu povediac to je dost citlive miesto,hlavne na stavce,tam kde je to pri kosti to fest boli. a pri tetovani sa plati od casu. + prirazka ktoru ma kazdy salon inu,vacsinou je to od 1500 do 2000. to je zaklad ktory platis vzdy,plus este za robotu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tetovanie. poradte:-) - Fórum - ZDRAVIE.sk