Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lioton gel 100000

ojka

akomako
ako by som to vysvetlila,... jednoducho povrch svalu pokrýva väzivový obal, tzv. fascia je to niečo ako spojivová blana a tú som mala roztrhnutú,tak som musela na operačku a mi to museli zošívať a to by mastička nevyriešila (;
karioll
(: no však neda sa stále len zdravo...ale ja osobne majku nemam vobec rada O:-) sto ľudí, sto chutí...

karioll2

ano,od 19.storocia.
teda nie ja konkretne,som sice podstatne starsi od teba,ale nie az tak velmi:)
ta majka to bol iba ulet,lebo cely tyzden sa stravujem vzorne,tak to musim porusit obcas

ojka

karioll
mnam, si mi normalne chute narobil, a hlavne na tu zeleninu teraz (:
a čože si tak lietal po obchodoch? Sobotnajšie nakupy? Ty si tiež z BA? (:

ojka

akomako
roztrhnutá fascia svalu(také niečo čo to bolo),chirurg mi povedal, že si to mam mastičkovať,že to nič nie je...
nuž tak som zmenila chirurga, ten pokrutil hlavou,a už som šla aj na operaciu, teraz to je v pohode už (:

karioll2

70 g vlociek,taky mix,ovsene,razne,psenicne,jacmenne so zvolenskym bio jogurtom
potom som isiel na mileticku a do polusu a 3 sojove rozky,majka,redkovka,paprika,paradajka.zobudil som sa pred hodinou....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lioton gel 100000 - Fórum - ZDRAVIE.sk