Sú Anglické nepravidelné slovesá cesta k úspechu aby som vedela dobre AJ?Pomoc!

Príspevok v téme: Sú Anglické nepravidelné slovesá cesta k úspechu aby som vedela dobre AJ?Pomoc!
bezradna.gab

Sú Anglické nepravidelné slovesá cesta k úspechu aby som vedela dobre AJ?
Áno?!?
Učím sa anglicky na škole(ale viete ako AJ na škole,nič sa pomaly neučíme a to som už 2r na strednej a do kopy nevime z AJ nič)!!!
Tak teraz cez prázdniny sa ja sama ako samouk učím anglicky,slovíčka,filmy a programy pozerám v angličtine...ale rozumiem každé 10 slovo:(
A čo si myslíte sú NEPRAVIDELNÉ SLOVESA VELMI VELMI dôležité?
Napríklad ked budem vediet nepravidelné,podla vás sa skôr dorozumiem anglicky?
Proste prosim pomôžte mi,a to v tom,aké máte vy techniky,triky na učenie slovíčok a tých nepravidelných slov AJ.
Dajte radu...chcem to stihnú do konca sept.
Napríklad do konca sept. sa chcem naučit tieto nepravidelné na tejto stránke:
www.englishpage.com

Ako si mám to vtlačiť do tej hlavy..pomáhajte...dakujem vopred každemu

.....

Ahoj, trošku si načrtla môj problém. Chcem sa naučiť po anglicky (vôbec ju neviem, v dnešnej dobe na hanbu). Jazykových škôl je v Košiciach veľa...skús si nájsť na internete, ešte by mali prebiehať zápisy na nový rok. Vyučovanie prebieha poobede až do večera. Poplatok je okolo 70 eur na rok + knihy. Jedna jazykovka je aj na hrnčiarskej - OLC, blízko Mäsiarskej. Pohľadaj si niečo.

bezradna.gab

takže sa nepravidelné slovesa nemusím sni učit? lebo mi to neprida nič?čkoda času?
Ja bývam blizučko pri KOšiciach a tam je taká škola?
POznám kurz ale iba na 3mesiace,to stačí???
pomôž prosim

essie

Nepravidelne slovicka su iba zaklad. To, ze sa ich naucis, absolutne neznamena, ze budes vediet po anglicky. Na anglictine ti to nezmeni nic, akurat, ze ich budes vediet davat do druheho a tretieho tvaru. Ak chces vediet dobre anglicky, zapis sa popri skole do jazykovej skoly. A to, ze nerozumies dobre tym slovickam vo filmoch, ci programoch, nevadi. Nieco sa ti do tej hlavy ulozi, ak v tom budes pokracovat.
Po anglicky sa dobre naucis iba ak ju budes stale trenovat a pouzivat ju. Najlepsie v cudzej zemi. Ale ta jazykovka by ti podla mna pomohla.