Kamarátstvo alebo pravda?

Príspevok v téme: Kamarátstvo alebo pravda?
Zuzana 1234

Dobrý deň. Potrebovala by som radu. Mám jednu kamarátku (Jana),má priateľa (Karol,tiež kamarát môj a môjho muža),chodia spolu už vyše 5 rokov,kúpili si byt,ktorý prerábajú...ona má krásne sny o budúcnosti s ním. Včera som sa od svojej kamošky (Petry) dozvedela že sa pred mesiacom vyspala s Karolom,vraj jej povedal že nemá priateľku (mimoch.dozvedela som sa to na oslave svojich narodenin,na ktoré prišiel aj Karol aj Petra,oni nevedeli že sa tam stretnú,bola tam samozrejme aj Janka.). Aho z filmu od R.Pilcherovej. Od včera na to myslím,ako to mohol urobiť,už si mylsím že to nebolo prvýkrát.Zožiera ma pocit že ide zahodiť svoj život s takým úbožiakom. Čo myslíte,mala by to vdieť alebo radšej ostať vo svojich ilúziách? Nechcem prísť o kamarátku a môj muž o kamaráta.

Zuzana 1234

ona si už na to že je chrapúň si myslím zvykla,lebo napríklad ja by som ho nikdy nechcela za partnera,keďže vidím to správanie ked sme vonku....ajked dá sa povedať že sa hodia ku sebe po inej stránke,napríklad aj ona je k nemu pred kamarátmi dosť hrubá....oni sú taký zvláštny pár,ajkeď nevera je aj na nich prisilná káva....

Zuzana 1234

fuuuha máš pravdu.....ja si tiež myslím že pravda sama vyjde raz najavo,neverím,že sa nevera,dá tak zatutlať a hlavne v takom malom meste ako je naše......

sway

Ak je naozaj chrapun,raz sa to kamoska aj tak dozvie.Vies tym,ze ho ty zato odsudzujes a chces jej "zachranit" zivot,v reale jej to nemusi vobec pomoct.Tato informacia pre nu nemusi znamenat koniec vztahu,urcite ho neprestane len tak milovat,ale naopak mozes sposobit zbytocne trpenie.Naozaj,do tychto veci sa radsej nestarat.

Zuzana 1234

presne to si hovorím,nik by sa nemal starať do cudzích vzťahov,ani ja sa nechcem,je to blbé.je to fajn kamoška,takého chrapúňa bude mať :( ja by som ale neodpustila človeku,ktorý by vedel že ma môj muž podvádza a nechal to tak ... :( .......je to tak 50:50 , povedať ,nepovedať.....ale rozhodla som sa,že to zatiaľ vypustím z hlavy.....

Zuzana 1234

ďakujem za rady, máte pravdu,ona si proste zaslúži vedieť pravdu.....to si presne aj ja myslím,že by jej to možno takpovediac "zachránilo život" ...ja som si to presne predstavila opacne že keby som ja na jej mieste chcela by som to vediet........lenže ja sa bojím presne toho,že keď by som jej to povedala, zamiešala sa do nich, tak je tu možnosť,že sa to otočí proti mne.......že sa udobria a mňa budú nenávidieť .....keby mi to bola len taká kamoška,tak to asi nechám tak,ale ona je super, a zaslúži si lepšieho muža :(

cajik

Ja by som jej to tiez povedala..Predstav si ze by sa to stalo opacne,tebe, ze by kamoska vedela o tom ze by ta muz podvadzal.. Asi by ti nebolo prijemne keby o tom vedeli vsetci okrem teba.. Bude to krute,ale tej holke tym mozno zachranis zivot..

emca

ja na tvojom mieste by som jej to urcite povedala, lebo ak ona je skutocna kamaratka, tak sa mi neskor podakuje za zachranu takpovediac - zivota. neskor-ked to preboli.
ak sa nechces kompromitovat, tak jej podhod nejaky dokaz, dolezite je, ze sa to dozvie skor, ako si definitivne pokazi zivot..

Zuzana 1234

ahojte baby.....dakujem ze ste reagovali...no oni uz idu spolu zit,uz aj o svadbe a detoch sa bavili....Ja som si vobec nevsimla ze by ho to mrzelo,vraj sa to stalo uz pred mesiacom,a boli sme spolu vsetci uz viac raz a sprava sa akoby nic....ale je mi luto Janky,ona si zije svoj zivot,nic netusi a ja neverim ze sa to nebude opakovat,alebo ze sa to stalo prvykrat,on furt ked ide dajaka baba tak ma blbe reci,a ked Janka bola este na intraku,furt sa stretaval s inymi ....ona je taka mila uprimna osobka. ... a ta moja spoluziacka co sa snim vyspala,ona ani nevie ze ja uz o tom viem,a myslim ze to ani nepovie,viem to od jej sesternice.........ty kokso fakt je to ako telenovela ....

hmhmhm

alzbee: toto je dobrý nápad, len ako ju Zuzana presvedčí? Ale musí to uroboť čím skôr, lebo Karol už teraz vie, že Petra vie o jeho priateľke, takže sa to bude snažiť zakamuflovať. Toto je fakt ako z nejakej telenovely :)))