Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kedy Vám chodia deti spať?

kafe

otecko, ja ti fandim :) a s jedlom to robim uplne rovnako. Najesť sa predsa neni povinnosť, ale výsada. Kto nechce, nech neje, alebo nech si spraví jesť sám.

otecko345

Ja som mal dohodu so synom - nikdy sme ho necasovali, kedy ma ist spat, len som mu vravel, ze ak rano bude mat problem so vstavanim do skoly alebo budem vidiet, ze je ospaly, tak potom to budem riesit. A nikdy s tym problem nebol. Ja som nevidel dovod urobit rezim, lebo kazdy clovek je uz od malicka individualny. Mam aj traumu z detstva - som nocna sova - chodievam spavat okolo 1-2 v noci a vstavam okolo 7-7:30 a ked ma nutili chodit spavat o 21, tak som sa 4 hodiny prevaloval v posteli a bol som potom z toho taky vylezany, ze som uz nezaspal a nespal aj do rana a este som rano za to dostal krik, ze som ospaly. Nemohol som rodicom vysvetlit, ze nech ma nenutia chodit spavat, ked sa mi nechce. podobne aj s jedlom - synovi vravim, ze ked mu nechuti alebo nevladze, tak to nema do seba nasilu pchat - presny opak toho, co nas nutili ucitelky. Ja som kvoli tomu ako dieta aj par krat vracal - preto staci si len spomenut na zazitky z detsva a podla toho pristupovat k detom. To je moj nazor a v praxi vidim, ze funguje vyborne. No cakam mamicky - podte do mna :)

kardinal

Treba prezit den tak, aby dieta zaspalo, a ono zaspi :)

U nas o 20,00 do postele bez debaty a divadielok, zhasina sa, tma prisla :)

My rodicia si chceme tiez oddychnut, pozriet film, ci posexovat v obyvacke.

To nieje o tom, ci spanok potrebuje alebo nie. Ako male deti sme chodili spat po vecernicku, to bolo nejakych 19,30.

Neurobi s tym nic ani televizia joj, ktora o 20,45 pusti toy story, a o 8,00 rano idu kriminalky.

Lulu2011

tak zhruba 9 hod. spanku, ono sa to postupne skracuje, nas ma 6 rokov a chodi spavat okolo 20.00 -20.30 a rano vstava pred siedmou, sam, vyspaty, tých 10 hodin k sviezosti urcite potrebuje

kafe

vaniii, vtedy, aby sa rano zobúdzali vyspaté. Ak ich máš problém vyduriť ráno z postele, spia málo. Zhruba 9-10 hodín spánku

alzbee

Zato ma to tak napadlo, lebo mama mi vravela, ze ked som bola babatko alebo batola, ci v akom veku som bola, tak som poobede ani za svet nechcela spavat. Ze stale som len plakala, ked ma dala do postielky a mrvila som sa a ona sa ma snazla uspat. A asi jej vtedy nedoslo, ze mne sa zrejme vobec nechcelo spat :D :D ale kedze to princip kaze, ze babatka maju poobede spat, tak sa ma aj ona snazila uspat :D joooj, ale co by som teraz dala za taky poobedny spanok v postielke alebo kocariku :-P

farba

Alzbee, aj mna to napadlo, samozrejme. Lenze oni zaspia, tak asi sa im chce spat :) akurat keby nemali limit, tak by tu pobehovali aj do polnoci a to je nezdrave. Je to nezdrave aj pre dospeleho, napriklad teraz by ma uz niekto mohol poslat spat, ale nema kto :) nastastie tie moje deti ma kto.
Ze zvlcia v dospelosti, to uz bohuzial...ale aspon kym sa vyvijaju nech maju aky-taky rezim.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kedy Vám chodia deti spať? - Fórum - ZDRAVIE.sk