Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapachajuca pokozka hlavy

Príspevok v téme: Zapachajuca pokozka hlavy
TICO

Ahojte. Posledny polrok si musim umyvat hlavu nanajvys kazdy druhy den, pretoze mi akosi rychlo zacina smrdiet vlasova pokozka. NEROZUMIEM TOMU. Moja strava je velmi kvalitna ( cele obilne zrna, vela zeleniny, strukoviny, oriesky, nejake to ovocie, niekedy mäso, med ), umyvam si hlavu cisto prirodnym samponom, ktory pokozku hlavy nevysusuje, nepouzivam ziadne gely ani kondicionery... ani som nikdy nepouzival... je pravda, ze sa tri krat tyzdenne silno spotim ( v posilnovni ), ale to predsa nic neznamena, nemozem mat taky agresivny pot, zeby mi na hlave sposoboval taky zapach... Sranda je, ze mi nohy absolutne necitit, ani ked som cely den v topankach. Ani celkovo moje telo vobec nezapacha, a to mam velmi citlivy nos. Pouzivam cisto prirodnu kozmetiku na kazdu cast tela. Je pravda, este som nebol u kozneho... Lebo on sam je taky, ze mu smrdia nohy ... co je to potom za kozny !??. A aj tak by bol dobry len na urcenie diagnozy, ziadnu chemiu by som si na hlavu nedaval ( myslim ziadne maste ani vodicky co by mi predpisal ). Ma / mal niekto z vas podobny problem ? Zo skusenosti viem, ze pri pouzivani ANTIFF-u ( nerobim reklamu ! ) tie problemy odozneli - ale len do doby, dokial som ho denne nanasal na hlavu ( je to ciste prirodna vodicka proti lupinam, ktora zamedzila nejakemu "bujeniu" zapachu na mojej hlave, lebo to "lozisko" zapachu likvidovala - ale nie prekryvala ). No na druhej strane ten Antiff obsahuje aj siru, takze je to taka zvlastna bylinkovo-alkoholovo-sirova "vona"... ktora zamori celu izbu, ked sa odparuje z vankusa na ktorom spim. Nie som ziadny smradoch, mam zdrave telo, ale pokozku hlavy mam BOH VIE PRECO v takom stave, pricom tomu nerozumiem, kedze nenosim ani ciapky, ani si nedavam gel, umyvam ju jemnym bio prirodnym samponom... Ach jaj... poradite mi nieco ? Skusil som aj urinoterapiu - zabal na vlasy s 10 dennym mocom ( taky je najvhodnejsi )...na celu noc. Dva krat som to urobil, ale problem to nevyriesilo. Viac krat to uz robit nechcem, lebo pri spoteni v posilnovni sa potom uvolnuje pach mocu z mojej hlavy ( pach stareho mocu, kde sa automaticky vytvara cpavok ) a to je uz PRIVELA, toto v spolocnosti nestrpim.

TICO

lieska z HE : nie je to z potu. Pred pol rokom som sa potil tak isto, a stačilo mi hlavu si umývať každý týždeň - bohato mi to stačilo. Nezapáchala ani z pätiny tak, ako teraz po dvoch dňoch. Moja sestra má každý deň tréningy ( 10 km beh ), a umýva si vlasy raz za 7 dní. Hlavu jej vôbec necítiť nepríjemne. Takže nejde o pot, ale o nejakú kktinku, čo mám na hlave. Dobre, pôjdem v pondelok ku dermatológovi, ale najprv sa k nemu musím objednať u mojej doktorky...neznášam, že obvodná doktorka musí robiť prostredníka medzi mnou a kožným... Hlavne, ak som doslova alergický na psychicky chorú sestričku, ktorá je schopná sa ma opýtať aj to, čo som dnes obedoval... :D

TICO

Inner : ty tomu veríš, že sa to nedá vyriešiť inak ako liekmi ? Dá sa to vyriešiť rôznymi silnými bylinnými koncentrátmi, ale najprv chcem vedieť čo na tej hlave mám, až potom sa začnem zaujímať ako to vyliečiť. Chemické lieky nikdy človeku nepomohli. Akurát presunuli problém ( keby som si niečo dával na hlavu ja ) z hlavy do vnútorností. Môžem z vysoka kašľať na lieky, ktoré majú vedľajšie účinky ( majú ich všetky ), ktoré ale zďaleka nie sú na obale všetky spomenuté. Fakt si myslíš, že príroda to vyriešila tak, aby človek bol odkázaný na chemické preparáty ? To by som sa za našu matku prírodu potom doslova hanbil...

lieska z HE

je to z potu. aj moj syn, ked pride domov po bicyklovani, ci po inom sporte, kde sa spoti, tak mu doslova smrdi hlava a pri tom ma uplne kratke vlasy a kazdy den sa sprchuje. no ked je taky den, ze nema ziadne aktivity, tak mu nesmrdi pokozka hlavy.

Inner

Skus ist na poriadne vysetrenie u dermatologa, pokojne navstiv nejakeho na odporucanie, ktory sa bude tvojim problemom dostatocne zaoberat. A nechapem, preco nas prosis o radu, ked si nemienis na hlavu davat "chemiu". To by ti nestalo za to, aj keby ti to malo pomoct? Niektore problemy sa inak ako liekmi vyriesit nedaju.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapachajuca pokozka hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk