Chude baby su namyslene....

Príspevok v téme: Chude baby su namyslene....
SiSA89

Nerozumiem jednej veci.Prečo si veľa ľudí myslí,že chudé baby sú namyslené,chladné,zlé dosť,posadnuté svojou postavou.. často sa stretávam s týmto názorom.Ja sama som no podľa niektorých moc chudá mám 168 cm a cca 50kg 2 kilá hore dole ako kedy.. čo si myslím je úplne ideálne.Ale to je nepodstatné.Neznášam keď sa začne riešiť moja postava.Napr, na intráku baby celý rok obmielali,že vyzerám ako anorektička,že mám so sebou niečo robiť atď.Pritom jedávam viac ako hociktorá z nich a sú si toho vedomé.Každý si myslí,že chudé baby nemajú na robote nič iné,len sledovať či nepribrali a podobne.Ja mám skôr inú skúsenosť a to takú,že všetky kamošky a známe ,ktoré sú moletnejšie tak práve tie stále niečo riečia.Ale nie len seba ..ale aj nás chudé ..pričom za seba povedeť môžem,že ja nemám problém sa napukať až ma brucho bolí.:Duž som sa stretla aj s takým stupídným názorom,že načo chodím cvičiť ked som štíhla.Prečo ľudia riešia už také somariny či je niekto chudí či tučný alebo aký..

tutuna

A tucne baby su zavistlive, radi kritizuje a pritom same nevedia prijat kritiku. Musi sa oklo nich chodit opatrne, aby sa clovek nahodou nedotkol ich postavy.

tutuna

Akoby si hovorila o mne. Ja som tiez dost chuda a tiez mi stale hovoria, nech viac jem a ci nie som anorekticka. Lenze ja som neschudla z diet, tie som nikdy nedrzala. Ja som bola chudsia od malicka, aj moji rodicia su chudsi. Ale dost ma to vie nastvat. Povedzme, ze sme niekde na obede a oni do mna stale hucia, nech sa poriadne najem, ci nechcem este davku naviac. Ale ked som ja niektorej povedala, ze preco je tucna, niekolko tyzdnov so mnou neprehovorila, ale aspon som mala na cas pokoj. Vsimla som si, aspon v mojom okoli, ze to viac riesia tie zeny, ktore boli najskor chude a potom dost pribrali. Tie, ktore boli stale tucne, tym to vadi menej, teda aspon niektorym. S tym, ze aka som chuda, sa stretavam odmala, ale stale sa cez to neviem uplne preniest. Mohla by som pred nimi zjest aj cele prasa, vzdy by tvrdili, ze som anorekticka, ze som velmi chuda. Aspon, ze muzi to neriesia. Koko muzov je tucnych, chudych, ale u nich to nikto neriesi. Raz mi jeden, trochu starsi muz povedal, ze to zeny riesia preto, lebo zavidia. Ma pravdu. Hlavne, ked pre to nemusim nic robit.

fit

nie je to nic ine, len zavist, zavist...
ked som chudla, lebo som mala dost nadvahu, tak ma zacali riesit susedky, kolegyne a vobec, vsetci, co boli tlstí. tiez mi hovorili, ze som anorekticka, ze by som nemala a pod. postupne som si zvykla, uz si z toho niekolko rokov nerobim hlavu, no tie skalne tlustosky maju stale so mnou problem, ked na seba natiahnem nieco priliehave a im sa to samozrejme paci, tak ma hned krtitzuju..., no ja sa len usmejem:-))

lila56

presne...mne hovoria to iste..aka si chuda a ci vobec ja jem...a ze anco chcem zacat chodit do posilovne, lebo ze tam sa len chudne, pricom to je blbost...pri tom ja nepoviem ze je tucna alebo jaku ma velku rit..ze rob s tym daco...lebo by sa nastavala...ale akokeby nechapali ze ked dookola obmielaju ze som chuda ze to je to iste...

levicaaaa

jaaaaaj babulka... ale šak čo toto riešiš... dievky ti len silno závidia a každá by chcela byť ako ty... preto riešia, že si ako anorektička a mala by si viac papať, lebo im je zaťažko schudnúť, tak by boli radšej aby si ty pribrala...

neber si to tak vážne, proste ti len závidia... a ešte im vysvetli , že cvičiť sa nechodí len preto aby sme chudli ale aj preto aby sme boli zdavý a mali kondičku...