Zly sex- co mam robit?

Príspevok v téme: Zly sex- co mam robit?
slnecnica7

Prosim poradte, co mam robit? Po dlhsom case sa konecne opat stretnem s priatelom. Nas posledny sex ale nebol prilis vydareny. Aj najpriek jeho snahe a vytrvalosti sa konecny vysledok- moj orgamzus nedostavil- klitorialny! Videla som, ze sa sice snazi, ale prestava ho to bavit. Neviem ci som sa nemohla prilis uvolnit, alebo som to az prilis chcela alebo co, ale nakoniec sme to ukoncili spolocne. Teda chceli sme. Malo to byt druhe – vzajomne kolo, ale mna uz to znechutenu z predosleho neuspechu nebavilo, a vyhovorila sa som sa na unavu, i ked som vobec nevedela spat. Teraz budeme konecne spolu a uz casto a ja neviem co robit nas nastavajuci spolocny vecer. Uz teraz vobec nemam chut, aby mi to urobil alebo sa mi „tam“ venoval. Mam strach, ze zase budem chciet, aby to vyslo- pre moj slastny pocit, ale aj pre neho ale nevyjde to a ja budem zdeptana a znechutena. Sme spolu asi rok, no doteraz sme to pre zle podmienky nerobili az tak casto. Obcas sa zadarilo, obcas nie, no posledne mesiace bola dokonca obcas aj mlacka. Pacilo sa mu to a chce, aby sa mi to opat podarilo. No mam pocit, ze to nie je ani tak o tom, ze to ja chcem pre seba- co samozrejme chcem, ale ze mu chcem spravit radost. Potom sa asi snazim a nic. No teraz na to nemam ani chut a viem, ze on sa tesi a nevie sa ma dockat. Co mam robit?

janekMY33

no to je to ze moc chces a potom to pokazis neries to a sexuj dusu a vobec sa nestaraj ci sa urobis ty skor alebo on skor.Lebo ked sa na to budes sustredovat tak to vecinnou dopadne zle