Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strach z oralu... :/

Príspevok v téme: strach z oralu... :/
fifiinaaa

ahojte vsetci...
mam strach z oralneho sexu. mam partnera rok a pol, no stale sme nemali oralny sex, pretoze sa bojim, ze sa mu to nebude pacit. viem, ze by ho velmi chcel, ale vzdy ked si uz poviem, ze UZ UZ na to IDEM, tak ma zrazu prepadne pocit neistoty a nemozem. a potom skoncim. on ma do toho nechce nutit, lae viem, zeby ho to potesilo. citim sa hrozne trapne a mam pocit, ze ho uz sex so mnou prestava bavit.
prosim poradte mi, ako by som to mala robit aby sa mu to pacilo a pod.. :(

kuku7890

pre chlapa je podla mna vo vacsine pripadov vzrusujucejci oral ako samotny sex. aj muzi ktori su pri sexe ticho sa pri orale neovladnu. opat poradim ako v predchadzajucom pripade ( www.zdravie.sk ) dobre vinko na uvolnenie, mne to velmi pomohlo. potom uz len bozky na usta, ist pomaly nizsie a nizsie a neboj pojde to samo. na to samotne hadam uz netreba navod:)

Heinz-klátil

Tak strach prekonaj, bože hovoríš, že sa mu to páčiť nebude, stavím sa o 2,36 eura, že sa mu o páčiť bude

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strach z oralu... :/ - Fórum - ZDRAVIE.sk