Duphaston na privodenie menstruacie s pomocou k otehotneniu?

Príspevok v téme: Duphaston na privodenie menstruacie s pomocou k otehotneniu?
kaattkaa

ahojte.meska mi menzes asi 15dni,tak som zasla ku gynekologicke ktora mi predpisala duphaston aby sa mi to v tele uvolnilo a dostala som menstruaciu,vraj mam sliznicu v poriadku,ze menzes dostanem urcite len treba cakat.mam ich brat 5dni po 2tablety denne.dnes ju uz vysadim a povedala ze mozem ale nemusim dostat tak do 2-och dni.v piatok,mozno uz v stvrtok v noci odchadzam na dovolenku,je mozne ze dostanem menzes tento tyzden alebo nebodaj az cez dovolenku??:(
chcem sa k tomu spytat,ze som si citala rozne prispevky k tomu lieku a vraj ho predpisuju zenam ktore chcu otehotniet.mam sa bat?mozem mat teraz pocas tych liekov vobec pohlavny styk,aj ked s kondomom?mam zvysene riziko otehotnenia nahodou?aj ked ich vysadim a dostanem uz menzes,dalsie dni je to bezpecne mat sex iba s pharmatexom ak parnet neznesie kondom?
prosim pomozte,som z toho zufala..:(

evinecka

Dobry den.Ja som brala duphaston pol roka na upravenie cyklu.Menzes som mala od vtedy pravidelne.Teraz ho neberiem prvy mesiac,tesne pred menstruaciou som mala pohlavny styk a meskalo mi to 14 dni.Uz druhy den mam len slabe skoro ziadne krvacanie,pritom mam aj bolesti ako pri normalnej menstruacii.Je mozne,ze by som mohla byt tehotna?dakujem

jasko

ahojte ja by som sa chcela spitat mala som pohlavny stik s priatelom a nebol si isty ze ci nechal nieco vo mne a na druhy den som uzila antikoncepciu a na druhyden ramo som mala nasadit Duphaston tak som ho uzivala 5 dni je v tom pravdepodobnost ze mozem byt tehotna??dakujem

Kristina1

Zvycajne to davaju na upravu menstruacie.
Neni tam zvysene riziko otehotnenie,neboj sa.
Aj ja to beriem,ale ja len z dovodu,ze keby sa mi podarilo otehotniet,posilnuje to plod. Po dobrati zvyknem menst. asi na piaty den