v sprche-sex

Príspevok v téme: v sprche-sex
xxxx

baby aj vy mate tak skvely orgazmus ked si pustite prud vody na klitoris? ja som tak zazila moj najlepsi orgazmus doslova som ostala v takom krci a take to bolo perfektne a proste take necakane... kazdy den pri sprchovani si to doprajem je to uzas ani s chlapom taky orgazmus nemam ani ked sa sama robim nieje az taky skvely a tak prezivany...lahnem si do vane a silny prud a je to tu hned... idem sa asi osprchovat pa pa

heheee

xxxx, nechcela by som vidiet tvoj ucet za vodu :D. Ale mas pravdu, je to skvele, ale ja si to casto nedovolujem, odtiekli by mi litre vody v sprchovacom kute :D

InLoweee

njj pridavam sa k vam, na intraku som mala onicom sprchu, ale kde som aktualne (cez prazdniny) no waw :) ... 2times every day - proste to strasne laka, ked to je take skvelee... :))

cica21

suhlasim s Kikou :) je to fakt uzasne, ale tiez sa snazim to obmedzovat aspon na kazdy druhy den ;) hmm tusim vyskusam aj pod vodou ...

Kika:)

Ja som na tom asik závislá:-P
Tak snažím sa nie každý deň, ale Niekedy sa neovládnem:D Tiež sa mi sem-tam stáva že ten orgazmus je brutálny, a najlepšie je že je to tak rýchlo, a tak bez námahy:-P

m-anna

pripajam sa :) je to uzasne! a my mame doma este taku masaznu sprchu, juuj. a je to tiez dobre v kupeli, tam si pod vodou pustite najsilnejsi prud na klitak a je to bozske !! :)