Dufam, ze nemozem byt tehotna?

danydevito

lenka ja nie som lekar, ale jedno viem isto, najhorsie bude to, ak problem ktory si myslis ze mohol nastat nebude uz neskôr pre teba riesitelny, to znamena, ze uz ani gynekolog ani ty nebudete mat co riesit pokial lekar poniekolkych tyzdnoch zisti normalne prebiehajucu graviditu ktoru nebude mozne prerusit. teraz je vsetko normalne riesitelne, mozno sa nic neudialo, ziadne tehotenstvo nie je a nebude, akurat to budes vediet stopercentne a nebudes sa zbytocne stresovat.gynekolog je lekar ako kazdy iny, snad si uz bola u kekara s chripkou....viem ze pre zeny su tieto vysetrenia neprijemne ale normalne mu povies aky mas problem, /popises ho tak ako na tychto strankach/, vypise ti kartu ktoru tam budes mat zalozenu ako u ineho odborneho lekara. ak si registrovana v niektorej zdravotnej poistovni- napriklad vseobecnej alebo inej ktora vykony preplaca lekarovi ktoremu pojdes, potom je vysetrenie zdarma. nechod sukromnemu lekarovi ktory nepracuje cez zdravotne poistovne. s akou poistovnou lekar spolupracuje mas napisane na vyveske pred kazdou ambulanciou.lenka no tak hlavu hore, na gyndu pojdes este tolkokrat v zivote ze casom nebudes vediet kedy to bolo ten prvy krat. ver ze ludia maju aj väcsie problemy ktore musia prekonat chce to len troska odvahy. verim ze tento problem dokazes zvladnut a s priatelom ta caka este vela peknych zazitkov

lenka)))

danydevito.. dakujem ze mi radis...ano chcem tam ist lenze sa bojim ze mi povie to nah´jhorsie co nechcem pocut vies :( a co znamena ked ma boli dole pod bruskom na pravej strane.ale to len ked si tak stalcim...((( priatel mi povedal ze sa nemam coho bat ze nieje hlupy ale aj tak sa baojim...a u gynekologa mam ovedat setko toto aky ma problem atak? a plati sa tam?? ci ..neviem ani ako to tam chodi vies...hm :((((((( boze taketo problemy som nikdy v zovote nechcela mat..toolo mojich kamosiek spava s chalnmi.stzreiedaju ich ako nevimem co..aj bez ochrany to robia a nic :(... a ja som s nim mala vztah ze cisto len laska..a taky pekny no..janse ze aj take ine veci ako prsty , fajka a tak ale sex sme nemali..to az teraz. a dufam ze to nebolo pre mna prvy a aj posledny kratt..teda ak to dopadne zle :(( och :((((((((

danydevito

este raz, ak som to dobre pochopil, vecer ste sa prvý krat milovali bez ochrany, pouzili ste prerusovanu suloz, inak povedane, priatel dosiahol vyvrcholenie- ejakulaciu mimo tvoju posvu. doteraz je to v poriadku. ak ste sa ale milovali nasledujuce rano znovu bez ochrany je mozne ze v pohlavnom ude priatela mohli zostat zivoraschopne spermie ktore sa mohli pri ranajsom styku dostat do tvojej posvy a to je prave to riziko mozneho otehotnenia, na oplodnenie staci jedina spermia z niekolko milionov, najzivotaschopnejsie spermie vydrzia v posve zeny 2-4 dni. prerusovana suloz je preto nespolahliva pretoze za normalnych okolnosti iba cca 50% muzov vie ovladat ejakulaciu do poslednej chvile, tych druhych 50% moze ejakulovat pocas styku bez toho ze by o tom vedeli. preto ako som ti uz poradil, zajdi do najblizsej gynekologickej ambulancie nemaj z toho strach ten je zly radca, uz aj preto ze mas nepravidelny menzes. ak v tom sama vidis velky problem mas predsa svojho priatela, mamu, prípadne sestru, v tvojom veku predsa sex nie je ziadne tabu. myslim si ze na dieta mas este dost casu

lenka)))

thak ale poznam vela bab co to tak robia ze bez ochrany nie su tehotne ale tak co ak mne sa to prave stalo hm .(((((...
prvy krat sme spolu spali teraz..koncom augzsta no vcera cize nedelu.. a kramy mi meskaju uz dako od stredu juula ..ale to nemavam dako este pravidelne tak ja neviem.....(

n,..

tak zas neni tak ľahko otehotnieť.. ael zas ani ťažko.. vieš zaleži to od veľa situacii.. ale nikdy nevieš ja na tvojom mieste by som si išla kupiť tabletku porozpravaj sa s chalanom veď keď ste spolu rok aj pol tak by to malo byť normálne.. že sa bojíš a kam to dal.. atd.. .a keď má peniaze tak nech ti on kupi tabletku.. a druhý krat chojte s kondomom... alebo k doktorovy pre antiku.. lebo ten kondom sa môže roztrhnuť.. ale no ve´d to je po prvý krat.. a strach je o to väčši.. neboj po čase sa budeš len na tom pousmievať ak to dopadne dobre.. a sex bude pre teba skvelý:)

lenka)))

no ale to som vecer prvy krat..to sa spravil ale nie do mna a ho hned vytiahol a potom zase raaano ,.a to sa nespravil...cize to nebolo hned po sebe :((( ja nviem co mam robit lebo ku gynekologovi este nechodim a ta tableka je draha :(( ale tak necem riskovat..viem bola to chyba velikaaa
a on neni blbec ...je to moj priatel a sme spolu uz rok a pol a toto bolo pryv krat

danydevito

lenka chybu moze spravit kazdy i ked mas len 17, zajdi pri prvej prilezitosti za svojim gynekologom /pripadne nejakeho vyhladaj/ vysvetli mu svoj problem a vobec nedaj na rady nejakych chytrakov. v tejto situacii ti pomoze len lekar hlavne nenechavaj nic na nahodu vyvarujes sa problemov v buducnosti. pre buducnost odporucam spolocne s priatelom prestudovat odbornu literaturu alebo poradit sa s lekarom o antokoncepcii. nikto mudry z neba nespadol vsetko i sex chce aspon zakladne vedomosti, ostatne sa casom naucis tak aby si zo sexu mala radost a pozitok. drzim ti palce

jozef5555

mas 17 a nevies nic o tom ako mozes otehotniet pred tym ako ides jebat s cudzim chlapom a este mu dovolis ist bez ocharny? to si robis srandu jasne ze mozes byt tehotna

Heinz-klátil

jezisko - má pravdu
A keď napísala, že 1. krát sa do nej nespravil a 2. tiež to znamená, že po prvom výstreku do nej potom ešte raz vošiel teda mal na cicine semeno a to stačí na otehotnenie aj keď sa vystriekal mimo nej. A pochybujem, že si po 1. streku ho išiel umyť od semena = je šanca, že si v tom :)
Prajem príjemný zvyšok večera a daj vedieť čo to bude až to bude :D

jezisko

ja som hlupak.. ale dievca co ma 17 ide jebat prvy raz a este k tomu bez ochrany s nejakym blbcom.. ta nieje hlupa ze.