komplexy zo svojej vaginy :(

Telefoner

Pozri v prvom rade sa nesmieš trápiť ty pokiaľ sa nebudeš ty trápiť bude všetko OK.

Pokiaľ ta partner nebude rešpektovať tak to sním nemá význam.

x-y

patrickííí- dakujem ti za nazor, normalne si ma potesil. no citala som tu uz take veci, ako ze to aspon netreba hladat a tak :)
fedo- taktiez dakujem ;) no ja to povedat nemozem veru, ci je pekna. ale tak hadam sa bude pacit priatelovi ;)
janekMY33- no ja sa tam absolutne nepozeram, aj ked sem-tam mi ocko ujde do muzskeho rozkroku, hlavne, ked ma chlap oblecene klasicke plavy :D
take- dakujem, bolo to mile. no vies, bojim sa, ze zas natrafim na nejakeho magora, ako bol ten...
nudicaopica- no ja nemam ten komplex odtialto, ved som v tom case forum este nepoznala!

nudicaopica

predtym mlade zeny taketo problemy nikdy nemali to len od kedy sa o tom rozprava na fore teraz ste sa zkomplexovali totalne hanbite sa za seba cele ...nieze by ste boli radi ze ste zdrave ale idete sa tu ondit koli velkosti piskov a klitakov...chlapom je to suma fuk ake velke mate hlavne ze zasunu...

take

Mila x-y, netrap sa s takymi veciami. Dlho som zil v zahranici, miloval som sa s desiatkami zien mnohych ras a to co Ty povazujes za svoj "problem" je pre normalneho muza vecou krasy a inspiracie.
Bud hrda a vdacna za ten dar prirody.

janekMY33

ale ake je to vzrusujuce ked to je vidiet cez plavky.To je take podobne keby mal chalan maleho alebo velkeho vadilo by ti to?

fedo

musis mat nadhenu susku krasne velke pysky a k tomu vyrazny klitacik to musi byt rozkosna susulka s tou by som sa ale pohral,tak sa netrap prosim s tym co ti povedal ten magor

elan

ako to zamaskovat. nechaj si na danu cast plaviek nasit dalsiu vrstvu vhodnej latky, porad sa s nejakou krajcirkou, urcite existuje riesenie a nebude to velky problem ved predsa ked zeny nosia intimky nie je ziadne obrysy vidiet, to je mozne ale len pri opalovani

patrickííí

TAk moja priatelka ma mensie .. a paci sa mi to ... ale je to moja prva tak porovnat neviem .. no co mi kamosi hovorili ze maju priatelky s vacsimi asi ako ty ... tak mi hovorili ze to je nieco neopisatelne ... a vraj je to lahsie drazdit a lepsie sa zenska urobi .. tak je to jedno velke + na zene ako si ty ... netrap sa s tym

x-y

majulka- no keby sa dalo, netrapit sa. uz nie nad nim, ale nad tym, ze vlastne kvoli nemu sa citim "ina" tam dole :( aj ked je nas vacsina takych. aspon myslim.
elan- hej? a ako mam ako zamaskovat tu cast plavkami??ved to sa neda. akekolvek si kupim, tak vidno tie obrysy..

majulka3

x y
tak to bolo riadne male decko, ako sorry
tak to si neber k srdcu, keby si nemaĺa veľke pysky tak by našiel na inej casti tela chyby...normalny ti na take veci urcite nebude poukazovat .mozes byt rada ze uz s nim nic nemas
a uz sa s tym netrap,to on sa moze hanbit za seba