Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

fabrnie na blond-korienky

blondddd

dakujem za rady..no ja si to farbim tak, ze tie korienky nechavam dlhsie, no stale mi to chyti inak ako ten zvysok:( asi skusim este iny odtien teda.

whee_ee

pokial to robis tak ako sa ma, ze najprv zafarbis odrastene a az po case zvysok vlaskov, tak sa asi s tym uz neda robit nic...neviem, nie som blond:)

rita29

no baby ja si farbim takto korienky uz dobrych 10 rokov ale nejaku specialnu fintu na to nemam... proste si len musis odskusat odtien farby ktory budes pouzivat. Ja uz mam na sebe odskusane ze v zimnych mesiacoch pouzivam iny odtien ako v letnych bo v lete mavam vlasy od slnka ovela ovela svetlejsie...

Tkaze asi tak :o) neviem ci som pomohla...

Laruska

toto by aj mna zaujmalo,sice mne vlasky na blond farbi kadernicka ale rozmyslala som ze si budem teraz chvilku ja farbit ale bojim sa toho ze pri korienkoch mi odrastene vlasy nechytia na peknu blon.nepozna niekto nieco co s tym?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

fabrnie na blond-korienky - Fórum - ZDRAVIE.sk