Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Audio vysetrenie - ako ma vyzerat krivka?

jajkafr

No na konci vyšetrenia to je najhoršie vtedy vážne neviem či mi píska v ušiach alebo je to prístroj. Výsledky však musí zhodnotiť lekár on vie určite či sú dobré alebo nie. Mne zistili nedoslýchavosť objostrannú. Ale čiaru som mala až niekde okolo 40dB a na pravom uchu okolo 60dB. Mám 20 rokov. Keď mi to lekárka oznamila cítila som sa akokeby som dostala facku. Nikdy som neverila, že ja by som mohla mať čosi zo sluchom. Hneď som si predstavila seba s načúvacím aparátom. Našťastie až tak zle na tom niesom. Rieši sa to len liekmi :) A počujem dobre aj predtým som počula mám problém len s vyššími zvukmi nad 8 000 herz. Nepočujem napr. keď píska výťah vedľa mojej izby na intráku :D

karioll

nikto nema rovnu ciaru,je tazke zistit,ci ti piska v usiach alebo je to uz test,bol som na tom davno,tak si to uz moc nepamatam

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Audio vysetrenie - ako ma vyzerat krivka? - Fórum - ZDRAVIE.sk