Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nivea Volume Sensation

casanta

tak ja som skusila a mne robil dobre, takties som skusila aj kondicioner a ten je fakt super, plus vlasy krasne vonaju, pouzivam aj tuzidlo na vlasy a este aj lak a taky sprej na extra objem ale po nom sa mi zda ze,mi dost premasti vlasy.Takze odporucam sampon, kondicioner, lak a tuzidlo..

lisa335

Sabina-Nivea sampon nie je na vsetky typy vlasov - je urceny pre jemne a splihnute vlasy bez objemu, takze to tam asi nepisu len tak. viem o com hovorim, lebo ja mam riedke a jemne vlasy-mne ten sampon robi pekny objem aj s kombinaciou Taft Volume (tuzidlo, lak). Pouzivam ju uz pol roka, vlasy sa mi nemastia, nezatazuju (s cim som mala velke problemy) a mam nadychany uces. Ja ln odorucam! Sestra ma huste vlasy - jej ten sampon mastil vlasy. Mozno je to tym na ake vlasy je urceny....

tatiankaaa

sanpón som mala a bol celkom fajn ale pocase mazacala z toh svrbiet hlava .....ale so sprejom na extra objjem som zatial spokojna...:)takže tak

Koruna777

ja som si s tym sapmonom umyla vcera vlasy a dnes som ich mala take krasne teda hladke a hustejsie. Bude to asi tym, ze som si ten sampon ( teda penu) nechala posobit a ze som ich potom poriadne umyla... v podstate som pouzila taky postup ako tu pisala SAbina-NIvea.
dobry je aj ten sprej... ževraj... :)

SAbina-NIvea

Ja pouzivam nivea volume sensation pravidelne a mne pomaha, a ten sampon nezalezi od typu vlasov, je vhody na vsetky typy.Len si treba vediet aj vlasy spravne umyvat, predpokladam ze vacsina ktorym tento sampon nepomaha si vlsy umyva tak ze si ich oplachne, da sampon, spravi penu, a zmyje, tento postup je nesprvny, vlasy treba oplachnut vlaznou vodou, sampon si vytlacit na ruku a rozpenit v dlani s vodou na hlavu sa uz dava iba pena ktoru este premasirujete cez cele vlasy, nechate chvilu posobit a az potom oplachnete a opat vlaznou vodou, nie horucov. V opacnom pripade by ste mali vlasy zatazene a efekt je nulovy.

diana211

smiktea:myslím,že si to vystihla dosť dobre.používam prírodný šampon,vlasy sa pekne lesknú,len škoda,že nejako rýchle mastnejú.ja už neviem,mám ho ajtak používať,lebo nie je chemický,ale vlasy sa mi potom mastia a to nie je výhra,musela by som ich umývať skoro každý deň.neviem nájsť tú zlatú strednú cestu,lebo po chemických dosť vysušené a po prírodných akoby nie tak dobre odmastené a rýchle mastné.

millli

Keby som mala prestat pouzivat alebo jest vsetko, o com popisu, potom by som nemala co do huby a chodila v niekolko kilovej spine. Ale kto si dnes dovoli byvat v jaskymi, jest plody zo stromov?

K teme.

Ja som skusila tuzidlo, ale nejaky extra efekt to nespravilo, mozno preto, ze nemam riedke vlasy, ale skor hustejsie. Mala som aj sampon, ale ten som uz neskusala, zbytocne skusat.

Mam v plane darovat sampon aj tuzidlo sesternici, ta ma dost riedke vlasy, mozno jej to pomoze.

Teraz som si dala zafarbit vlasy a planujem kupit sadu Nivea Color, myslite, ze je dobra na farbene vlasy? Inak, podla mna je z Nivei samponov najlepsi Intese Repaire Shampoo.

nikaa

nooo,tak ja som si kupila len taky sprej-ze objem od koncekov a da sa povedat ze som s tym ozaj spokojna,akurat ze ja mam problem,ze sa mi mastia vlasy,tak nwm,no ae prvy kraat to bolo super,no ae vzdy to treba vac krat rozcesat,tak boli fakt objemne vlasy,potom ja som si to dala kazdy den a myslim ze moc bo sa mi dobre zamastili vlasy,ae inak odporucam,no ae zatial najlepsiu skusenost mam so samponom z oriflamu,hair volume boost-uzas vykusajte:D

Wiva

ja som si kupila sampon a podla mna je skvely ale myslim ze zalezi aj na type vlasov. mala ho moja kolegyna a jej velmi nepomohol ja som ho vyskusala a bol super. odporucam!!!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nivea Volume Sensation - Fórum - ZDRAVIE.sk