Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest klbov

Príspevok v téme: Bolest klbov
babizna

Ahojte,zvyknem cvicit tak 3x do tyzdna, striedam fitko, kardio a beh..a velmi ma zacali boliet kolena, najviac pritom behu je to citit, po betone beham len minimum, vo fitku cvicim tak aby som si dala pozor na to koleno, ale pri tom behu je to take, ze dobehnem ani kolecko a musim dosjt peso...potom si to niecim natriem, obviazem, po par dnoch prejde, ale vracia sa mi to, raz je to lave koleno, raz prave.. neviem co s tym :/ brani mi to v sporte ://

ignac

Ak mate dostatočnú imunitu a nevyliečili sa Vám niektoré infekčné choroby, môže sa stať, že organizmus si začne zvyšky ukladať do najviac zaťažených miest, ktoré potrebujú dlhšiu regeneráciu.Preto ak Vás bolia kĺby je to veľmi zle !Na čas prestaňte zaťažovať organizmus a doprajte mu rekonvalescenciu ! Inak to bude mať vážne pozdejšie následky a to nie len v kĺboch.Telo sa musí rýchlo zregenerovať. Na jar takéto príznaky sú nebezpečné !

0vecka

inaq pozri este net ale myslim ze bud animal flex alebo joint aid uz nevim vyhral ako najlepsi doplnok na vyzivu klbov tie to stoji nejak podobne ... ale toho ortopeda by som skusil ...

0vecka

ja mam nieco podobne... ono zevraj ked clovek cvici tak by mal brat nejaku klbovu vyzivu aj ked to trva dost dlho kym sa to da dokopy... ja som teraz zacal brat geladrink vychadza to nejakych 25 EUR na mesiac tak uvidim...

ojka

kacingeska_8 , tak ako sa máme teraz? Co hovoria lekari teraz? Dufam,že už je všetko aspon o čosi lepšie.... (:

kacingeska_8

ojka

no ved hej podla mna tie gely su uplne na nic..:Dnaxvilku to zmierni bolest a jedine co sa mi na tom lubi ze to prijemne chladi..:)

ojka

kacingeska_8
mne predpísali najprv fastumgel a potom aj lioton ale nič mi nezabera ale tak hádam to niekomu aj pomaha (:
babizna no a najlepšie bude fakt nech sa na to preistotu aj lekar pozrie, nech máš aspon čiste svedomie potom, že si pre to aspon niečo urobila =)

kacingeska_8

no neviem presne ci to je zapal alebo co..ja som bola na krvnych testoch a na takom rehabilitacnom cviceni aby zistili ze v akej miere ma to boli ale mna to enbolieva kazdy den..ale taktiez ma to boli pri namahe ako su schody,sport a pod.aale strasne mi na kolena vplyva zmena pocasia.su to dost nepriejmne bolesti..neprajem to nikomu..:(no a teraz je to o nieco lepsie ale stale to nie je 100% ono..dufam ze sa to polepsi este viac a tebe babizna teda drzim palce ale k doktorovi pre istotu chod lebo sa ti moze pohorsit ak to nechas tak.a este k tomu gelu..moze ti to pomoct ale nevylieci..moze to odrazit bolesti ako napr. fastumgel a podobne ale ak je to vnutorny problem tak masticka je na nic...

babizna

ahojte, no obuv mam dobru, specialne tenisky na beh, a beham uz vyse roka, to az teraz tak intenzivnejsie som zacala, plus este aj to fitko som k tomu pridala, tak mozno preto..Boli ma to tak krcovo, nemozem mat dlho dopnutu nohu a chvilkami mam pocit akoby mi malo vyskocit to jablcko..ak sa zohnem, schody, tiez to pobolieva..
mate nejake skusenosti s mastickou emoxen gel?? vraj to velmi pomaha, ale bojim sa, aby to nebolo nieco vaznejsie, asi bude ozaj lepsi ten ortoped.. :/ ktovie..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.