Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem s ejakulaciou..

Príspevok v téme: Problem s ejakulaciou..
kacingeska_8

Cem sa opytat co moze byt dovodom toho ze chalan nema vobec vyron semena.Tento problem ma priatel mojej kamaratky a ona by chcela vediet cim to moze byt ale sa s nim o tom nechce bavit.Rozpravala mi o tom len tolko ze aj ked sexuju alebo maju len oralny sex tak ani v jednom pripade nieje ziaden vysledok.On zevraj vyzera ako mu to vsetko robi dobre,strasne vzdycha,cely sa trasie,je spoteny ale spermie ako keby ani nemal.A vraj ani vtedy ked sa uspokojuje sam sa nic nemeni.Minule ho robila rukou a vraj vyzeral tak ako keby mal od vzrusenia vybuchnut a ked si kamaratka myslela ze konecne moznoo dosiahne ten vrchol so vsetkym ako ma byt tak jej povedal ze: ,,to staci,uz je dobre",obliekol sa a hotovo..ja som este nestretla nikoho takeho tak neviem co jej na to povedat,citala som len ze to moze mat daco so psychikou vacsinou..ak niekto viete o co by mohlo ist prosim napsite....Dakujem:)

kacingeska_8

vcera dosla kamoska z xaty od frajera a powedaala mi ze konecne sa mu podarilo daco vystreknut ale ze uplne malo asi v takom mnozstve ako ked vypluje slinu...mozno to uz bude len lepsie...

kacingeska_8

Heinz-klátil
no mozes si myslet co ces ale vazne to neni moj priatel...s kamoskou sa pozname od malicka to znamena ze hovorime si vzdy,vsetko a uplne podrobne..nemame pred sebou nijake tajomstva...ale to je jedno..ja mam svojho xalana,ktoreho lubim a ten problem nema(nastastie)...a jasne ze komunikovat treba ale ked oni obaja maju hanblive povahy??...oni sex vobec nepreberaju....ani ja to nexapem..ja sa dokazem s priatelom rozpravat aj pocas sexu ..nemame s tym ziaden problem..oni su pocas sexu stale tixo a ai po sexe nespomenu nic s tym suvisiace...

pubertak

no kebyze ja nestriekam by som asi umrel som zacal v 13 teraz mam 14 a ak sa urobim za den 3-4krat tak uz tolko semena nemam :D ale za noc sa vsetko napny a som prpraveni na dalsi den :D

Airiana

hm mala by sa ho spytat ze ci nema nejaky problem so psychikou,nejaky blok alebo co,ale v tom to asi nebude, lebo je divne ze ani sam sa nevie spravit, to asi jedine doktor potom
musim povedat ze zial, aj ja som mala podobnu skusenost,ale to bolo len pri orale,ze sa nevedel spravit,ale no na druhej strane boli to skoro verejne pristupne miesta,takze asi v tom bol problem,ze co ak niekto pride (teraz sa divim ze ako nas to len mohlo napadnut :D) takze...zjavne tu pomoze doktor ak sa to neupravi,mozno sa na to privelmi sustreduje a preto to nejde

Heinz-klátil

kacingeska_8 - Aké je to pekné a milé, že Ťa zaujíma kamoškin frajer :D
Bože ludia veď to všetci píseme anonymne tak prečo robíte hovadiny a vyhovárate sa na kamarátky. Podla mna si to napisala dost podrobne nez aby ti tolko povedala kamaratka bol spoteny a ked povedal dost tak sa obliekol to už ide do väčších detailov.
No ako chcete: ja neviem nech ide k doktorovi ved to mu vobec nevadi že nestrieka? malo komunikacie ved sa ho opytaj prečo nestrieka a či vôbec niekedy striekal
KOMUNIKACIA JE PRVORADÁ!

Semi

my mame opacny problem moj priatel ma predcasnu ejakulaciu a je to dost blbe ked on sa spravi hnd a ja nestihnem ani vzrusit

kacingeska_8

jaj zabudla som napisat..:Dma 19 rokov iank ten xalan takze tak..jasne ze tamto napadlo aj mna ze ked sa velakrat sa spravii tak potom je prazdny..zas taka blba nejsom ale on aj ked si co ja viem 5 dni nehoni ani nic tak je to furt to iste.bola u neho na xate a boli spolu kazdy den takze vie na 100% ze bez nej nic nerobil a pak spolu spali a aj tak takze v tom to nebude...ale aj tak dakujem...vidim to na toho doktora asi....

janekMY33

jasne ked ma 12 rokou any sa necuduj.Ale nie pozri sa ked sa aj ja urobim 2 alebo 3 krat po sebe tak tiez nebudem tam mat nic ale treba aby maly prestavku 10 dny a nech viskusa ci tam nieco ma

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.