Neustále výčitky

Príspevok v téme: Neustále výčitky
leaaa

Ja už vážne neviem, čo je so mnou. Posledné týždne mí viria hlavou všetky možné myšlienky a neustále si vyčítam všetko, čo som kedy spravila zle. Vyčítam si dokonca aj hlúpe myšlienky, ktoré ma kedy napadli. Fakt mám už z toho depky, stále plačem, nič sa mi nechce a neviem, či je to normálne. Nechutí mi ani jesť a ked mi je konečne chvilu dobre, tak zase ma niečo napadne a už si to vyčítam. Veci, ktoré ma nikdy predtým netrápili, ma teraz trápia. Neviem, čo je so mnou. A pritom mám všetko, nič mi nechýba, priatel, rodina, domov...

leaaa

asi by som mala zájsť tej psychologičke. Chvilu mi je dobre a potom ma zas napadne nejaká myšlienka a v kuse na to myslim, nemožem sa toho zbavit a je mi zle.

leaaa

Nebola som u psychologičky, aj ked asi by sa to zišlo. Aj nad tou spoveďou niekedy rozmýšlam, že by som mala isť.

Milannko

Milá Lea, skús zájsť do kostola, za fararom a ak si veriaca najlepšie hneď na spoveď. Farár ti pomôže v tomto:-) Ahoj a prajem veľa dobra

leaaa

Aku chybu si urobila? ak sa smiem spytat. Ja mám tiež niekedy pocit, že robim same chyby a že vela veci by som urobila inak keby sa dá...

Babulik

ach bze vycitky su moj zivot:(. teraz som urobila dalsiu velku chybu a uz sa tyzden trapim,snad sa nebudem trapit dalsi rok. ja mam pcoit,ze coho sa chytim, tam urobim chybu.

leaaa

Panická porucha??? myslíš? lebo ja sa proste zle cítim vtedy, ked sa mi začnu vynárať myšlienky z minulosti, a vyčítam si, že prečo som to a to tak spravila a nie inak. Nie je panická porucha to, ked zrazu dostane človek ten záchvat len tak bez príčiny??? Niekedy mám pocit, že potrebujem sa vykecat psychologovi. Niekedy mi je fajn, ale v kuse ma prenasledujú nejaké myšlienky...

xxxxxxx

podla toho co pises,sa u teba prejavila panicka porucha,precitaj si o tom na google.Su tam aj rady,ako s tým bojovat.Drzim palce.

leaaa

Uplne presne tak sa cítim, ráno vždy vstávam so stiahnutým žaludkom a trápim sa pre veci, ktoré ma nikdy predtým netrápili a teraz ma trápia, ako keby som neviem čo hrozne spravila.je to hrozne. Každý den len plačem, najlepšie sa cítim večer a spánok je moj zachranca.

katusiik

ahojky, myslim ze viem o com pises zazilo som asi nieco podobne,neviem presne coho sa to tyka ale cim viac nato nechces mysliet tym viac ta to suzuje, skus to domysliet do konca aj ked je to narocne, a viem presne ako to je ked jedno ta netrapi myslis ze si s toho von a zrazu uplna blbost ale teba to trapi ako by si niekoho zabila alebo neviem co...