objednavanie liekov zo zahranicia

Miso552

farmaceutka1, momentalne beriem cisty betablokator inderal(propranolol), karvedilol by som chcel vyskusat, kedze je aj alfa-beta blokator.

Miso552

feferonka, mas pravdu a v podstate s tebou aj suhlasim, no lieky ktore sa snazim zohnat mi lekar pravdepodobne nepredpise, kedze Selegilin je primarne urceny k terapii Parkinsonovej choroby a Karvedilol je urceny k liecbe hypertenzie.

feferonka

miso, nechcem sa do teba starat, ale ak chces skutocne antidepresiva v pravom slova zmysle bez konzultacie s lekraom, mal by si to zvazit, ci ti to stoji zato. lekar, v tomto pripade psychiater je tu na to, aby zhodnotil tvoj stav, aby rozhodol o tom aka liecba bude pre teba vhodna, navyse ti urci kolko coho budes uzivat, ak uz ti nasadi liecbu ADckami. nie je to sranda, davaj si pozor, aby si neposkodil sebe a svojmu zdraviu. take tie "vaznejsie" lieky je potrebne riesit s lekarmi, lebo na niekoho mozu mat zly vplyv, niekomu nesadnu a prave preto je tu lekar, aby ti pomohol s vhodnym vyberom liekov a zaroven odporucil presnu davku, kedze u kazdeho je to individualne.

feferonka

aha, lebo ja tiez uvazujem, ze vyskusam nejake produkty zo zahranicia, ale skor take, ktore u nas nie su dostat a ludia s nimi maju dobre skusenosti. mozem sa ta opytat na co konkretne ich potrebujes? lebo ja mam tiez teraz nejake zle obdobie a odraza sa to na mojom psychickom zdravi, necitim sa dobre, boli ma hlava, busi mi srdce, som nepokojna. u nas su len rozne bylinkove preparaty, ale tie nezvyknu velmi pomoct, su slabe. tie, ktore popisujes nepoznam, na co sluzia, to su antidepresiva? lebo ja nehladam ADcka, ktore ti moze bezne predpisat nejaky psychiater, ja hladam skor nieco prirodnejsie, ale ukludnujuce.

Miso552

feferonka, zatial som si zo zahranicia objednal len nejake potravinove doplnky a bylinky, lieky som este neobjednaval. Prirodne a rastlinne doplnky mi na moju diagnozu moc nepomahaju, preto som sa rozhodol ist inou cestou, cez lieky. Konktretne zhanam liek Selegilin a potom alfa-beta blokator Karvedilol.