Gyn. preliadka

meha (:

zmätená
nič si z toho nerob. Ja som to takto prekladala už niekolko krat, a dokonca už aj tohto roku, akurat,že som to chcela mať za sebou, že či je všetko v poriadku,no tak sa to trochu pretiahlo. Sa normalne preobjednaj, a ked nechceš, však dôvod nemusíš udavať.

zmätená

karioll dakujem za všetkých za všetky tvoje rady, určite ich myslíš dobre ;-) , ale niekedy by neuškodil aj trochu ludskejší a milší prístup, a to myslím hlavne k ostatným.

Radka21

zmatena, urcite zavolaj. No neviem, ci sa v sobotu niekam dovolas... aj ja som to teraz dostala, akurat ked mi tiez treba ist na gyn. :D

zmätená

ja som mala ist na prehliadku v pondelok, ale akurat som to dnes rano nečakane dostala. Im mam zavolať, že sa potrebujem preobjednať? A mam im povedat aj dovod? Mna asi klepne, zasa to prekladať.

malava

ja som bola na prvej prehliadke vcera a v podstate mi spravil len ultrazvuk cez brusnu stenu kedze som este panna, krv mi nebrali.je to asi individualne

jaLENja

Ak si tam nebola, potom nevieš čo ťa čaká. U tvojich kamarátiek to mohlo byť iné, u nej to bude iné.
Jednoducho prídeš a doktorka ťa podľa otázok potom vyšetrí. Záleží od mnohých faktorov. Alebo ti jednoducho urobí preventívnu prehliadku, ktorá zahŕňa bežné vyšetrenia. Toto sa dá nájsť na internete, že aké vyšetrenia sa robia pri preventívnej prehliadke.

dominicccka

ja som tam zatia nebola ale vsetky baby vravia ze je to v poho..najprv sa ta spyta na kramy,,ci mas pravidelne a tak...potom sa ta spyta ci mas pravidelne..potom ci mas nejake probl.a tak..potom ci si este panna a ak ti nieco je a mas probl..tak t i hned nemusi tam dole cucat ale ti da cipky ak mas infekciu a tak takze ja si myslim ze to nieje katastrofa a raz tam aj tak budes musiet ist..drzkam palce

ja_ona

ano ale nie na prvej prehliadke, to co prehliadka obnasa je napisame uz vo viacerych temach kde je to rozoberane, tak si skus pohladat a najdes tam vsetko....