Piercing v jazyku a zuby/sklovina

Príspevok v téme: Piercing v jazyku a zuby/sklovina
potkanica

Ahojte...rozmyslam nad tym, ze si dam pier do jazyka...vraj sa z toho nicia velmi zuby...mam v plane sa s tym vobec nehrat a co najmenej obijat o zuby a dat si bioplast, lebo na zubkoch mi velmi zalezi...myslite ze po tychto opatrenia by sa mi nemali zuby kazit? :(...inak ked si ho vyberiem napriklad po roku, zarastie mi ta dierka alebo nie? lebo nechcem zit potom s dierou v jazyku hh...dakujem

Peťúšik

Tak ja mám pierc v jazyku už 5 rokov a v pere 3....v jazyku vacsinou plast. Dnes som bola u zubára, spravil mi rentgen a povedal že také niečo nevidel ešte....bude mi robiť výplň korene a nasadí ATB pretože piercing mi narážal na sliznicu a ona začala hnisať a oddeluje sa od zub aj ďasno....a sklovina tiež pápá...a nehrala som sa s ním.... a neodporucil mi ani plast. Som z toho dosť smutná :(((

blaablaxP

ooomg sak ket si das piercing z bioplastu tak sa ti wobec nepokazia zuby :D..a ten tyzden kym si wymenis dlhsiu tycku za kratsiu prezijes aj ten titanowy abo z chirurgickej ocele:D..zjadny problééém :D:D

lesslie

potkanica: tak mne opuchol asi o hodinku, ale rozpravat som stale mohla normalne, len potom vecer ma ux cely bolel jazyk ako keby som mala na nom svalovicu...prve dva tyzdne by si mala mat titan alebo cir. ocel, ale potom si mozes dat uz co len chces... ak si ho po case vyberies tak ti dierka zarastie ale nie celkom, mozes si aj po zarasteni ho dat zas, dava sa tazsie, ale das ho tam...na jazyku je vidno taku priehlbinku stale...videla som to na videu

mnamka257

moja kamoska si ho dala a aj si s nim nonstop hra a ma totalne znicene zuby-na spodku ich ma hrbolate.a este nieco naco si ho chces dat ked si ho po roku nechas zarast??

potkanica

inak za ako skoro po prepichu opuchne jazyk? lebo hned po prepichu mam jedno stretko a nechcela by som velmi suslat :D