Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky ma byt muz podla predstav zien?

Príspevok v téme: Aky ma byt muz podla predstav zien?
sklamany

Zaujimalo by ma,po vsetkych tych sklamaniach,ktore som musel prezit,aku maju zeny predstavu o muzovi,ktoreho by milovali a ktoreho hladaju ci uz vo svojich snoch alebo v realite.Nemyslim tym "dokonaleho" muza,lebo taky snad ani neexistuje,ale ktore vlastnosti sucasneho muza su pre zeny pritazlive,ako by sa mal spravat podla ich predstav.Dakujem vsetkym,ktori tu prispeju.

uhlie

Najjednoduchsia kariera je nevediet vobec nic a byt zvoleny za poslanca a neskor za ministra financii a potom uz mas dvere do bankoveho sveta otvorene.

ariame

ok...takze poprve si prestan robit srandicky :)

po druhe,ty uz asi viac neporasties,takze slovny vyraz 'ked budem velky' sa sem moc nehodi.....a po tretie, v pripade ak by si chcel menit povolanie tak chod studovat ekonomiku a financie, matiku...:)mozes potom zacat ako financny analyst napr:) Ina cesta moze byt, daj si zmenit pohlavie, zmen sa na krasnu sexy blondynku a skus karieru cez postel :)

neviem teda ktora z tychto moznosti bude jednoduhsia pre teba :)

ariame

ok...takze poprve si prestan robit srandicky :)

po druhe,ty uz asi viac neporasties,takze slovny vyraz 'ked budem velky' sa sem moc nehodi.....a po tretie, v pripade ak by si chcel menit povolanie tak chod studovat ekonomiku a financie, matiku...:)mozes potom zacat ako financny analyst napr:) Ina cesta moze byt, daj si zmenit pohlavie, zmen sa na krasnu sexy blondynku a skus karieru cez postel :)

neviem teda ktora z tychto moznosti bude jednoduhsia pre teba :)

lost

Nojo, je to zaujimave povolanie :)
Na aku skolu by som sa mal prihlasit aby som mohol byt investicny bankar ked buden velky? :))

ariame

co tym myslis ze bonusy sa dania v danovych rajoch??? ako sam predpokladam dobre vies, bonusy sa normalne dania skoro vsade...minule som citala clanok o navrhu dat 80% dan na bonusy...

a co si predstavujem pod pojmom investicny banker?...osobu ktora pracuje pre banku, sukromnu banku ako bankar...mas rozne druhy bankarov...zameranych na sukromnych alebo corporate investors...raising money for the bank etc.

lost

ariame

bonusy sa dania v danovych rajoch :D

no ja som len pravdupovediac bol zvedavy co si myslis pod pojmom investicny bankar :)

ariame

lost

tvoj komentar 'pod 1 mil usd/eur to nie je investicny bankar ale len sa o to pokusa'

.....no vies, ja som skromne dievca :)

myslim ze uz aj tucne bonusy sa redukuju, ked ich stat zdani neakymi 50%

asi z tych svojich narokov zlavim a poopravim ich :))))

lost

ariame ja som nemyslel 100-999 tisic eur ale 8 cifier je 10+ milionov :P

pod 1 mil usd/eur to nie je investicny bankar ale len sa o to pokusa :P :D

alebo som uz staromodny a zmenili sa veci? :))))

ariame

lost

jasne ze neodzvonilo...len trocha zredukovalo ich pocet minuleho a tohto roku,ale inak, je ich stale kopec:)

ano, je to zaujimave mat 6 cifernu mesacnu vyplatu a zaujimave rocne bonusy :)))))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky ma byt muz podla predstav zien? - Fórum - ZDRAVIE.sk