Aky ma byt muz podla predstav zien?

Príspevok v téme: Aky ma byt muz podla predstav zien?
sklamany

Zaujimalo by ma,po vsetkych tych sklamaniach,ktore som musel prezit,aku maju zeny predstavu o muzovi,ktoreho by milovali a ktoreho hladaju ci uz vo svojich snoch alebo v realite.Nemyslim tym "dokonaleho" muza,lebo taky snad ani neexistuje,ale ktore vlastnosti sucasneho muza su pre zeny pritazlive,ako by sa mal spravat podla ich predstav.Dakujem vsetkym,ktori tu prispeju.

Onn

john33
mas absolutnu pravdu , presne to mam na jazyku ,lenze mne sa to uz ani nechelo pisat sem..ale urobil si to zamna ...palec hore ...
a potom pride nejaky opity chlapec smypatak a ona sa snim zacne bozkavat a ja tam pridem s kvetom v ruke

lost

Bankarom uz odzvonilo :D
resp. asi zostali uz len ti najlepsi :)
ale musi to byt sranda mat plat v ôsmich cifrach rocne.. :)))

ariame

necitala som prispevky, a tak jednoducho odpovedam na otazku..

pre mna idealny chlap by mal mat charizmu, byt spolocensky, vediet ako sa spravat, rozpravat, mat prehlad co sa deje vo svete, byt inteligentny, vzdelany, ambiciozny, vediet co chce, sebavedomy, zaujimavy,
vyzorovo: proste muzny, dobre vyzerajuci, sexy, vela sa usmievat, prijemny,starat sa o seba a zdravo sa stravovat, dobry v sexe! a dost dobre financne zabezpeceny (najlepsie ak pracuje ako investicny banker :)))) )

haha, a mat trpezlivost so mnou, kedze som obcas dost komplikovana :))))

haha...bohuzial je dost tazke najst chlapov kory to splanaju, hoci som uz par takych stretla :)

zuza crr

hlavne nesmie byt zakomplexovany!jasne,ze aj na vzhlade zalezi,hlavne na zaciatku,ale ked citim z muza akukolvek neistotu,nemozem si pomoct-odpudzuje ma to,aj keby vyzeral ako orlando bloom:)))!rovnako ako zle zuby a "mlandrave"telo:))uhlie,ty si uplna jednotka tohto fora:)))

uhlie

To je dobra otazka. Mne az tak na vzhlade zien nezalezi, pokial sa nejedna o nejaky extrem. Aj ked je zena na prvy pohlad fyzicky pekna , tak za tyzden je uz "opozerana" a nijak obzvlast ma nepritahuje. Pokial nema nejake ine zaujimave vlastnosti, co vacsina z nich nema (su vacsinou strasne nudne, hlupe, zavistlive, hasterive), tak sa obzeram po nejakej inej. Preto by ma zaujimalo, ci to tak funguje aj u zien, alebo pekneho muza chcu mat len preto, aby im ostatne zeny zavideli.

Lejla002

Fyzicka stranka: tu mi zalezi len na dvoch veciach.

vyska - musi byt vyssi odo mna, co nie je az taky problem kedze som dost nizka

zuby - asi kazdy ma aspon taky maly fetis..toto je moj :)

Vlastnosti:
vtipny - aby ma chlap pritahoval tak toto je vlastost ktoru musi obsahovat, davam jej najvacsiu prioritu.
Dalej sebakriticky, sebavedomy, zrucny, mal by sa dobre poznat, vzdelany a dalsia podstatna vec, mali by sme mat spolocne konicky...co je teda kapitola sama o sebe :)

zuzuska

No mne napríklad sa vôbec nepáčia vyrysovaný muži (až primoc) samozrejme sú príťažliví muži, ktorí majú svaly na brušku a niesú rozkysnutí :) to isté sa páči asi aj mužom, ďalej by mal byť úprimný a neťahať ženu za nos :)

Lycan (male)

TOTO SA PACI IBA SEXY ZENAM :
Mal by byt vyrysovany s malym % tuku , silny ,cistu plet, sexy do tvare , hruby hlas, mudry alebo aspon nadpriemerne
Mal by sa k zenam pekne chovat, a milovat a nakoniec byt verny .
MAM PRAVDU BABY ?
Ja mam vsetky.