Aky ma byt muz podla predstav zien?

Príspevok v téme: Aky ma byt muz podla predstav zien?
sklamany

Zaujimalo by ma,po vsetkych tych sklamaniach,ktore som musel prezit,aku maju zeny predstavu o muzovi,ktoreho by milovali a ktoreho hladaju ci uz vo svojich snoch alebo v realite.Nemyslim tym "dokonaleho" muza,lebo taky snad ani neexistuje,ale ktore vlastnosti sucasneho muza su pre zeny pritazlive,ako by sa mal spravat podla ich predstav.Dakujem vsetkym,ktori tu prispeju.

steffi

DJ HiDe no verim a aj viem ze takito ludia su taki ako si pisal inac s tou krasou som aj pisala ze podla mna to tiez nieje vsetko ale nie kazdy ma takyto nazor a inac moj osobny nazor ludia ktori su fyzicky pekni tak to o sebe netvrdia ze su pekni ale ti pravve ludia su aj vo vnutri pekni ked ma chapes ako to myslim ale myslim si ze vies o com pisem , ty si z ke a inac ani nevyzeras na 18:)) ak si nerobis samozrejme srandicky:)))

DJ HiDe

steffi, tak tomu ver, inak ta baba pracuje ako fotomodelka v jednej kosickej agenture..nahlas som sa vtedy nevyjadril preto, ze sa nerad zapajam do konfliktov, a to toboz so zenami..
a este na margo tvojho predchadzajuceho prispevku, ku ktoremu som sa nemal cas vyjadrit..vobec si nemyslim, ze som pekny, koniec koncov na to nemam ani pravo, a od reality by to bolo dost vzdialene (vid. skuska0863.szm.sk )..
a vobec, krasa nie je vsetko, cim mozes zaujat, i ked to ma znacny podiel v percentach..

steffi

john33 ty si asi zazil nejednom sklamanie, ver ze nie su vsetky zeny take ako pises alebo to picitujes ci zazil si, urcite najdes tu pravu a hlavne ked nebudes sa na to zameriavat a sustredovat, kolko mas rokov ak chces napis ak nie nemusis, ale ver netreba sa nikdy vzdavat aj ed je clovek uz na dne , treba pozbierat sily a najdes tu pravu urcite ktora ta bude mat rada so vsetkymi vlastnostami, krasami a proste takeho aky si a aj ty ju :) a ako v rozpravke to byva a zili za horami dolami boli stastni milovali sa mali deti alebo aj ked len jedo dieta:))) nevzdavaj sa john33 a daj si predsaavzatie do noveho roka prekonaj sa a bude OK:)))

john33

Moja skusenost mi hovori jasne:Cim viac sa muz snazi,cim viac preukazuje svoje city a naklonnost,cim viac sa usiluje byt vernym a zodpovednym,cim viac sa snazi byt uprimnym,dobrosrdecnym a laskavym,cim viac sa snazi zahrnat tu,ktoru miluje svojou laskou a snazi sa jej byt vo vsetkom oporou...........,tym menej si ho ONA vazi a ked si na jeho city zvykne,zacnu ju nudit a zacne sa pozerat po nejakom inom muzovi,z ktoreho priam vonia zenstina a kedze ako skuseny lovec dokazal zbalit a pretíahnut nejednu naivku,je aj pre tu dalsiu vyzvou,ktorej neodola.A ONA velmi rychlo zabudne na svojho starostliveho a milujuceho partnera,ved treba skusit nieco nove,nepoznane.Co na tom,ze zradi,podvedie,opusti?Ved ten druhy,ktoreho este nepozna,bude urcite ovela zaujimavejsi a krajsi.
Niekedy mi to pripada,akoby si zeny vyberali muzov tak,ako ked nakupuju v obchode stale nove veci.Na chvilu ich to zaujme,potom to zalozia do skrine alebo vyhodia.Varujem vsetkych romantikov a vsetkych muzov,ktori sa naivne domnievaju,ze svojou pozornostou,obetovanim a zahrnanim zeny laskou si ju navzdy ziskaju,ze je to blbost a omyl.Cim viac sa o to budu snazit,tym menej si to ONY budu vazit.Bude to uz pre nich len nuda,lebo si na to zvyknu.

steffi

DJ HiDe vidis preco si sa nevyjadril vtedy nahlas, vies taka osoba co povie taku koko.. nahlas tak je riadne priblbla a potom nech sa necuduje ze ju niekto raz pretiahol a vyje... sa na nau lebo to aj tomu co to spravil schvalujem ked je blba hus tak prosim a taky nazor ozaj moze povedat nahlas len clovek co nic nezazil a neprezil

DJ HiDe

steffi, no, poviem ti priklad, ktory sa udial pred dvoma tyzdnami...siel som s kamosom von, a stretol som jednu znamu, ktoru poznam len tak zbezne..troska sme pokecali, ked nastalo take troska trapne ticho..pozrela sa na mojho kamosa a dostala zo seba "boze, ty si ale skaredy"..on len nechapavo "aj ty"...ona mu na to znacnym prizvukom odpovedala len "ja som nahodou pekna do pi*e, sa pozri do zrkadla"..chudak, sa nezmohol ani na slovo..nechcel som sa priklanat k nijakej strane, kedze sa nerad dostavam do konfliktov..

steffi

DJ HiDe ano uznavam su aj medzi zenami aj medzi muzmi taki nafukanci ale prevazne aspon ja z vlastnej skusenosti taki ani tam vnutri v tej hlave niesu v poriadku celkom

steffi

DJ HiDe vies vobec ani nejde tak o to cislo tu ale k tvojmu veku je to dost si myslim , ano nieje problem ulovit ani muzovi zenu ani opacne ako jednorazovku da sa to to ieje urcite ziaden problem ale preco potom hovoris ze su nafucane a tak dalej ty si skusil niekedy nad sebou porozmyslat? tu ani nejde o storocie v ktorom zijeme a zasa nemam 50 rokov len o trochu viac ako ty ked si pisal pravdu o tvojom veku

macko

Je jasne ze ak si hladame partnerov tak najprv podla mna by malo byt vzajomne sa pritahovanie partnerov a az potom su dusevne vlastnosti, samozrejme ak sa mi nektora lubi a nevyhovuje mi spravanim tak to nema cenu. A take reci ze ide mi o dusevne vlastnosti su pravdive lenze ak Vas partner fyzicky nepritahuje tak to nema cenu teda aspon podla mna.