Aky ma byt muz podla predstav zien?

Príspevok v téme: Aky ma byt muz podla predstav zien?
sklamany

Zaujimalo by ma,po vsetkych tych sklamaniach,ktore som musel prezit,aku maju zeny predstavu o muzovi,ktoreho by milovali a ktoreho hladaju ci uz vo svojich snoch alebo v realite.Nemyslim tym "dokonaleho" muza,lebo taky snad ani neexistuje,ale ktore vlastnosti sucasneho muza su pre zeny pritazlive,ako by sa mal spravat podla ich predstav.Dakujem vsetkym,ktori tu prispeju.

DJ HiDe

..a este nieco, steffi..nie je to len prieskum, mohol by som ti vypisat 10tky prikladov, ktore som videl na vlastne oci, kedy sa tie nadherne "bohyne" ukazali len ako namyslene husky..

steffi

DJ HiDe este pocuj oki diskotekove nediskotekove ale ja si myslim dost, a potom neviem asi kto je pekny je potom aj riadne ... a poznam dost ludi to je jedno ci muz ci zena ani vek nehra rolu ktori su fyzicky pekni ale netvrdia to osebe ani si to nemyslia ani nenamyslaju , su ludia a ludia

DJ HiDe

steffi, aaale, nevrav mi, ze mat sex s 20-25timi roznymi babami je nieco extra...mam znameho, ktory chodi taketo jednorazovky vyhladavat kazdy tyzden, a stale nieco "ulovi"..dnesna doba je uz ina, nie sme v 19-tom storoci, i ked niekomu sa to stale zda :)

macko

Je jasne ze ak si hladame partnerov tak najprv podla mna by malo byt vzajomne sa pritahovanie partnerov a az potom su dusevne vlastnosti, samozrejme ak sa mi nektora lubi a nevyhovuje mi spravanim tak to nema cenu. A take reci ze ide mi o dusevne vlastnosti su pravdive lenze ak Vas partner fyzicky nepritahuje tak to nema cenu teda aspon podla mna.

steffi

DJ HiDe vies prieskum je prieskum , a su to cisla, a potom tie tvoje cisla nie su prilis vysoke v pomere jedno cislo k druhemuu?:)))

DJ HiDe

triksy: no, lenze to cislo zahrna aj diskotekove jednorazovky, ako som uz v danej teme spomenul..nie som az taky zaletnik, ako sa na prvy pohlad zda, len som troska vybusny, co vela zien odradi..

angelique

asi ta nejaka velmi sklamala, alebo sa pohybujes medzi tymi nepravymi. Mozno by si si mal rozsirit okruh znamych a kamaratok... lebo nie vsetky su take ako pises. Najdu sa aj normalne babenky.

DJ HiDe

steffi, myslel som s tymi peknymi, no zaroven hypernamylenymi kraskami, ktorych je v mojom okoli neurekom...ked robila ista agentura prieskum u zien, co si o sebe myslia, az 35 percent z nich zvolilo moznost "som pekna"...nevravim, ze nie je dobre mat sebadoveru, ale toto uz hranici s namyslenostou a nekonecnou pychou..

triksy

dj hide..ty máš čo najmenej hovoriť niečo nám...sa uvedom..poviem ti jedno len to kolko si mal už sex.partneriek mi vraví čo si zač...aj ked ťa nepoznám..môžeš byť fajn aletolko partneriek je až nadmieru moc