Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vztahy na dialku

AdamKrt

Vzdanie sa je az ta posledna moznost, ked vsetko ostatne zlyha. Treba vycerpat vsetky moznosti. Nerad sa vzdavam bez boja :)

nanana12

hej..kofola je dokonaly priklad ze to tak je...ved aj ta reklama na nu, kde si ti dvaja zariadovali byt..cech a slovak, tak ze protikaldy sa pritahuju a vsetko sa zvladnut da, len treba chciet :)

aspon vidno ze ju mas rad, a nechces sa jej vzdat :) ...to jej az normlane zavidim ze o nu tak stojis...kiezby aj o mna tak neikto stal ...niekto konkretny
:(

Timea_

Vztah na dialku sa urcite zvladnut da. My s priatelom sme od seba vzdialeni cca 200km a sme spolu uz viac ako 3 roky. Vidime sa dost malo, asi tak kazdy druhy vikend travime spolu + vsetky prazdniny. Tento rok odchadza do BA na vysku, takze budeme od seba este dalej, lebo ja som z vychodu. Neviem ako casto sa budeme vidiet, ale asi ovela menej aj ked urcite to vydrzime, lebo na buduci rok idem aj ja do BA na vysku a chceme sa vziat. No a k poslednej otazke len tolko, ze my sa nemilujeme vobec, nechyba nam to zatial.

nanana12

no je to pekne od teba ze si to nevzdal...a dopracoval si sa k tomu, ze si uvedomila aka bola k tebe...sice ja ju pochopit viem, lebo som niekedy tiez spravala sa podobne ako ona...s detailom ze som to nezmenila :(
...ale hlavne je ze vies co k nej citis a nevadi ti ta dialka

AdamKrt

usiko:

to ona zacala s takym telefonovanim. Nikdy som tolko netelefonovaval. A co uz cloveku ostava, ked sa moze raz za mesiac stretnut...

usiko

no tak mne by liezlo na nervy, keby som sa po 7 mesiacoch denne bavila s frajerom viackrat telefonicky, a niekedy az 1-3 hodiny,,,,obmedzovalo by ma to....skus na to pozriet z tejto strany, alebo nie?

vies, tazko je radit, lebo my nepozname vsetky detaily o vasom vztahu....

usiko

...lebo aj my sme si s priatelom volavali tak dlho spociatku, teda, spoznali sme sa cez internet a potom sme sa rok vidali len o vikendoch...a volali sme si kazdy den....aj tak dlho, ze hodinu aj viac...ale mna to uz otravovalo a vedela som, ze castokrat aj jeho...lebo vlastne castokrat som nemohla ist nikam von s kamosmi alebo kamoskami, lebo on mi okolo deviatej volal.....vies, bolo to mile ale obmedzujuce......podla mna stacilo, aby sme si volali raz-dvakrat denne par minutm ze co je nove a dobre......no ale nevadi, teraz spolu byvame dva roky a volavame si denne raz, dvakrat, len tak, par slov, na potesenie.....mozno ju obmedzuje, ze tak dlho volate.....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vztahy na dialku - Fórum - ZDRAVIE.sk