Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baby prehltate??

xd

mno ja tiez viem ako chutim, moj mi to dal ochutnat.. lenze ja nejako nemam chut spravit ho a ochutnat to.. mozno by som sa hned ztikovala..xD

kacingeska_8

ja prehltam ale nie vzdy...mam to radsej ked mi to da na prsia abo an brusko...je to prijemnejsie ako to zjest...:)raz ked som to prehlta mi z toho bolo 2 hodiny tak zle ze som enmohla ani nic zjest.-...:!

Monika5569

Micaa Ja ta chapem mna to tiež zaujimalo ako chutim tak som sa ochutnala a už viem ale tak to su chalani a ked už ako hovori alzbee možno aj ochutnal sa len sa ti stym neprizna

Summer_

micaa moj sa tiez priznal ze ochutnal :) takze si myslim, ze skoro kazdy ochutnal, ale nie kazdy sa prizna. A to, ze to nechce od teba ochutnat ked to mas v ustach, tak v tom ho chapem.. Alebo ty by si chcela aby sa on "podelil" ked teba spravi?
A inak ano prehltam a da sa to.. :)

alzbee

Ja si myslim, ze nejeden chalan ochutnal svoje semeno, ale maloktory to prizna :-P moj sa mi priznal, ze raz to ochutnal:)) ale iba tak, ze si trosku na prst nabral :D
a co sa tyka toho prehltania, tak ja neprehltam...ani do ust si nedavam.

micaa

len by ma zaujimalo preco to chalani nechcu ochutnat? Ja viem ako chutim, ale ked ho ponuknem, ze sa podelim s tym co mam v ustach, razne odmietne.

micaa

prehltam a mne to nevadi, neda sa povedat ze by to nejako super chutilo, ale nie je to zle... a dost dolezite je to co jedol v ten den.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Baby prehltate?? - Fórum - ZDRAVIE.sk