brusaky

babenka1

sade8: ako 208, nechápem? Počítala si dobre?
príklad:
ja: 22 rokov
220-22=198
0,6 x 198 = 119 spodná hranica
0,7 x 198 = 139 horná hranica
na chudnutie musím cvičiť tak, aby moj pulz bol medzi 119 až 139. tebe vyšlo nejaké divné číslo, veď to neexistuje....

Miluska :-)

Ahoj, nehovorím že sa nejako veľmi vyznám, ale podľa mňa sa dá brušákmi aj schudnúť. Je asi viacero typov brušákov, aspoň čo nám vysvetľoval náš tréner. Ak ideš pekne až od zeme, úplne k bruchu jednoducho poctivé brušaký, spaľujú sa tým tuky. Potom su také skrátene, nikdy si neľahneš na zem a ani sa nikdy nedostaneš priamo k nohám, stále kmitáš len akoby v tom strede. Asi som to dobre nevysvetlila, ale pevne dúfam že si pochopila:) Tak tieto "skrátene" brušáky len formujú brucho, a môžeš mať z toho tzv.tehličky..:)

nadia317

Ahojte!
No tak brusakmi samotnymi sa neda schudnut.Treba sa venovat aerobnej aktivite- behanie, aerobik, korcule,stacionarny bicykel, stepper, proste vsetko,pricom sa zapotite a mate zvysenu tepovu frekvenciu..Brusakmi sa tvori svalova hmota a je viditelna az po odstraneni vrstvy tuku..je dobre kombinovat rozlicne typy brusakov a kazdy robit 20-30 x po 3 serie..
Dobry typ na rychle palenie tuku na bruchu je, ked striedate kardio zataz s brusakmi v intervaloch po 10 minutach.Telo je neustale zahriate a lepsie spaluje!A hlavne pri chudnuti v pase treba dietu.Ziaden tuk v strave a sacharidy obmedzit!

karioll

neda sa nimi schudnut,treba aj chrbat cvicit kvoli svalovej disbalancii.na chudnutie iba aerobna aktivita,orientacne 220-vek krat 0.6-0.7-obden,40 minut

jesssssaaaa

tak moji mili ja som brusakmi z pasu schudla :) necvicila som nic ine len brusaky, a rozne obmeny brusakov cca je to uz rok, a schudla som takych dobrych 8 cm z pasu...takze asi to predsa len nieco robit bude :)

poliewoocka

Este by som dodala,ze radsej cvic skracovacky ako brusaky. Na dolne brusne svalstvo dvihaj vystrete nohy, na horne zas trup a na sikme vytacaj dostran.To vsetko v lahu.

VincentV

martinaT: s brušákmi si ešte nikto na svete tehličky nevybudoval, na tie sa ide úplne inač, ako som písal brušákmi brucho len spevniš, na tehličky treba robiť X-variácii skracovačiek a samozrejme posilňovať celé telo.Na chudnutie máju absolútne nulový účinok.