Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

škaredé prsia :(

Príspevok v téme: škaredé prsia :(
Antonia36

ahojte.ja mam taký problém :( moje prsia su podla mna velmi skarede....mam vpacene bradavky-ked som vzrusena tak vyjdu von,ale aj tak..a potom mam prsia take neforemne,som mlada no uz mi ovisaju :( ja sa hanbim sama pred sebou a nie to aby som sa este pred chalanom vyzliekla:( ... myslite ze to velmi vadi?alebo to velku rolu nezohrava?Dakujem za ( seriozne) odpovede.

alzbee

hanna: no mamina ich ma ovisnute kvoli kojeniu, lebo sme traja surodenci, tak po sebe narodeni a ona mala vtedy velke prsia a nenosila kvalitne podprsenky...a este aj ked nas dojcila, tak si stlacala prsniky, aby nam to pitie ulahcila :-(( vtedy jej nemal kto poradit, ani internet nebol a tak dopadla tak, ako dopadla :-((
inak baby, ten obchod je v Seredi-tusim Jarka sa vola...

hanna

alzbee a kde ma ten obchod? Mozeme tam ist, zeby aj nam poradila? A este, su tie podprsenky aj pekne ze z krajky a tak, alebo take obycajne? Lebo ja mam velmi rada pekne farebne a tak :)

alzbee

Antonia36: nemam nejak konkretnu znacku, ktoru by som kupovala, ale mam konkretny obchod, v ktorom kupujem...vlastni ho maminina kamaratka a ona tam ma rozne typy znaciek. Ona je taka mila, ze fakt mi vie poradit, ktora mi dobre sedi, aj mi upravi ramienka tak, ako treba a ked mi na ne pozrie, tak vie skonstatovat, ci ich tvaruje tak, ako ma alebo treba este nejaku inu...

Antonia36

ano,to by zaujimalo aj mna,pretože už sú mi aj pomaly C-čka malé..čiže asi mi bude treba D-čka onedlho...ale dúfam že mi už rásť nebudú.

hanna

alzbee a kde si ich kupujes? Napis konkretne nejake obchody a aj opis aka ta podprsenka je. Lebo ja mam tiez velkde prsia, D-cka a kupujem si take pevne podprsenky, ale mam taky problem, ze tym ze mi prsia ovisaju, zostanu ovisnute aj v tej podprsenke, iba sa mi tak stlacia a troska nadvihnu. Neviem ci mi rozumies, neviem to dore opisat. A tvoja mama ma ovisnute prsia koly zlym podprsenkam?

alzbee

Antonia36: v tomto pripade plati jedine-investovat do kvalitnej podprsenky! viem, o com hovorim...tiez mam velke prsia a do tych 16, 17tich rokov som nosila len take latkove...nechapem, ako som ich mohla nosit, ked mi absolutne nedrzali prsia! a teraz posledne tri roky nosim naozaj kvalitne...aj mamina mi povedala, ze nebude jej luto daj aj vyse tisic korun, ked ide o to, aby bola fakt kvalitna, lebo nechce, aby som v buducnosti mala ovisnute ako ona. Takze, ked ideme na nakup podrpseniek, tak za dva kusy tam nechame aj temer 3000sk...ale su ozaj dobre. Fakt v nich citim, ze prsia su v pohodli a drzia ich :-)) pri velkych prsiach mozes zabudnut na nejake trznicove podprdy...

Antonia36

adamKrt
no ano lenze kedze ich mam dost velke,tak kazda podprsenka po tyzdni dvoch je uz nepouzitelna .... pretoze aj ramienka sa natiahnu,takze neviem ako by som si mala kupit...v latkovej sa mi zda ze mi idu skor dole a vystuzena mi aj tak po case ochabne..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

škaredé prsia :( - Fórum - ZDRAVIE.sk