Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam partnera a v hlave niekoho ineho...osial?

Príspevok v téme: Mam partnera a v hlave niekoho ineho...osial?
silvinka22

Mam 5 rocny vztah,viacmenej bezproblemovy no asi pred 3 mesiacmi som niekoho spoznala a odvtedy nanho stale myslim...a to som ho videla dokopy mozno 5x!!! Inak nie sme nijako v kontakte, vie ze mam priatela, no ja si pripadam ako uplny psychopat, myslim nanho snad 20 hodin denne, dokonca aj ked som s priatelom :( . Preco? Ako s tym prestat? Zazili ste nieco podobne?

Fleur-de-lis

ja som to nezažila tak silno, ale v období, keď som nemala istotu v mojom vzťahu mi imponoval jeden muž viac než mi bolo príjemné. Ale odkedy som pre svojho partnera rozhodnutá, tak sú mi niektorí akurát viac sympatickí ale žiadne poblúznenia. Nemám dôvod nechať nejaké sympatie blúdiť v mojej mysli aby ma priviedli kto vie kam. Som šťastná a spokojná s tým s kým som.
Si v bezproblémovom vzťahu, ale cítiš sa v ňom naplnená? Možno vášmu vzťahu niečo chýba, lebo ste už dlho spolu a máte už len niečo ako zvyk namiesto živého prehlbujúceho sa vzťahu.
Podľa mňa je tento tvoj ošiaľ výstražnou značkou pre tvoj terajší vzťah. Toho muža nerieš, vnímaj ho len ako tú značku a pozri sa na svoj vzťah hlbšie.
Držím prsty

teguelinka

zblaznila si sa,je to len ošial,fakticky kasli na toho druheho,ak mas dobreho chalana,milujuceho,ser na druheho,lebo dopadneš zle

teguelinka

ak máš pekny bezproblemovy vzťah,ser na druheho.to je moja rada:) a ,ano prešla som si tym v minulosti.Lenže nebolo to len "páčenie " ako u teba,stretávali sme sa denno denne s tym druhym chalanom.a moc to so mnou zamavalo.

fiallka

zaujímalo by ma ako toto dopadlo,škoda že už je to stará téma.. ale inak,ludia stalo sa vám to ? znamená to že svojho priatela už nelubite alebo ste len v ošiali? mysliet na niekoho ským voébec nieste v kontakte ani ho nepoznáte len ste ho občas stretli a zrazu po čase si nanho spomeniete... ja už takto nad jedným premýšlam asi týždne,snívam predstavujem si príbehy sním .. a baví ma to ,no svojho milovaného by som opustit nechcela nikdy ..mam sa cítit vinná ? robím zle že myslím v predstavách na iného ?... je v tom iba prítažlivost ,nič viac..no občas sa za svoje myšlienky hanbím

silvinka22

ach jaj...stale nanho myslim :(...a to o mna ani neprejavuje zaujem, ani nie sme v kontakte, co som sa zblaznila nacisto???

Catherin

No hlavne sa tomu druhemu vyhybaj jak sa da, nech to same prejde. Bola by velka skoda nicit si bezproblemovy vztah nejakym osialom, ked ani nevies ci je lepsi a to sa tak rychlo ani zistit neda.

levicaaaa

áno zažila som... ak skutočne priateľa miluješ, po čase to samé prejde... ak si dostatočne zrelá osobnosť...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam partnera a v hlave niekoho ineho...osial? - Fórum - ZDRAVIE.sk