Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing do pupku

Príspevok v téme: Piercing do pupku
salaatik567

Ahoj vsetcia,
takze toto je teraz moja velka otazka ci si dat alebo nedat spravit piercing do pupku:)
chcela by som pocut vase nazory, hlavne tych co to uz maju, ci neolutovali, detaily o tom, ci to boli, ci sa to zapalilo, kolko za to platili, ci je to teraz v mode:) to je mi ale v podstate ukradnute, bo mam na to pekne brucho ploche, a mam 17 cize tu uz nie je rec o nezodpovednosti:) som si ista:)

a ked uz sme pri tom, tak sa este spytam ci si dal niekto spravit v NZ v kozmetickom studiu D v hoteli korzo a ake ma pocity z vysledku...
(vcera som volala s kockou, ale nezdala sa byt nejaka ista svojou vecou- kym mi vyklopila cenu a nejaky termin to trvalooooooo, takze uz mam aj termin a to nazajtra, no neviem ci mam ist, ale urcita moja cast by veeeelmi chcela, jaj a este ani moje meno si nevypytala.... profesionalka:))

piste mi teda, pls, mam este den na rozmyslenie;)

salaatik567

dik za nazor, este niekto? bo co som tu citala take fakt davnejsie temy este z rokov 06-07 ste neboli nejak spokojni a strasili ste tu s neplodnostou:((

misel711

ja mam piercing cca 6 rokov a nemam problem.. vlasne uz ani neviem ze ho mam..
dala som siho robit na zac maturitneho rocnika, ked som sla okolo studia, vbehla som tam pytala sa na cenu (1500skk)bracho mi pozical a do polhodiny som bola na kresle.... pozerala som sa na cely proces....nebolelo, len potom ked si to budes cistit alkoholom tak to stipe chvilu inak pohoda.. ale nemala by si sa s tym ist hned kupat....inak som uuplne spokojna :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing do pupku - Fórum - ZDRAVIE.sk