NEPOCHOPIM TOMU :(

Príspevok v téme: NEPOCHOPIM TOMU :(
CRS

Ahojte,chcel by som sa vas spytat,co si vy otom myslite..mal som priatelku ktorej som sa velmi pacil,bol som dobry prenu i po povahovej stranke i po mileneckej a to najlepsi zo vsetkych co mala aspon ked mi tak hovorila a mal som snou taky problem,že jej prekážalo že je vyšia odomna o nejaké 2-3cm,pričom premna to bolo tašké pochopiť,a ona ma chcela koli tomu nehať neviem či to mohla byť len zámienka alebo to aj tak normalne býva že zeny nemaju radi nižších aj o pár cm a chalan može byť akykolvek dobrý,chcel som ešte povedať,že nikdy som snou ist ani do mesta nemohol ist proste nikde medzi ludí ktory ju poznali,lebo vždy ked som ju chytil za ruku vravela ,že sa blbo cíti,neviete mi to opísať prečo sa dokáže žena tak blbo cítiť?.že prečo su muži vysoký žiadanejši?.Ja si myslím,že ked je nejaký muž vysoký nemusí to znamenať že je lepší ochranca alebo milenec,tak ked mi vravela ,že týmto není tak neviem čím to može byť prečo ten blbý pocit? pritom sme boli skoro taký istý.A ju ten pocit strašne zožieral i napriek tomu že ma mala rada
:( ,jej to ani spávať nedavalo,naozaj nechápem prečo ten blbý pocit...neviete prečo ?

zirafka25

popravde mne to vzdy vadilo ked sa pri mne zdrziavali nizsi chlapi alebo javili o mna zaujem ,ja mam 175cm a doprajem si opatky takze s opatkami zhruba tych 182:DDale ked som zacala castejsie cestovat a nohy vo vysokych lodickach ma boleli presedlala som na botasky a zacala som si vsimat ludi takych vysokych ako som ja bez opatkov normalne vysokych chlapov(170/175) ziadny basketbalisti s vyskou 190 a zistila som po case ze som sa do jedneho z nich zamilovala dokonca mal 170 cm medzi nami bol rozdiel 5 cm,zo zaciatku som sa trosku hanbila ze je nizsi ale ked som chodila po meste a sledovala som pariky tak som si vsimla ze niesme jediny:)a celebrity to iste modelka(180) a podnikatel(170):)mame doma dalsi taky pripad mamka a tatik,sestra a jej priatel:)a ja a moja laska:)

Linnda_260

Moja jediná podmienka na partnera vždy bola, aby bol vyšší ako ja. Milovala som štokle a elegantné topánky na vysokom, čo pri mojej výške 171 cm ma podvihlo riadne. A keď som videla nižšieho muža ako ja, tak som sa s ním ani nerozprávala a nedokázala by som vedľa neho ani stáť, nieto ešte chodiť, či tancovať.
Vieš čo sa stalo potom? Zamilovala som sa. Ale stráášnee, do najúžasnejšieho muža na svete. Sme spolu 5 rokov zobratí, máme krásneho synčeka a úžasný vzťah, skrátka klape nám to.
A pointa? Je o 3 cm nižší a mne to vôbec nevadí... :DD

sway

To je ale riadne trapny dovod zvalit to na vysku.Su 2 moznosti A)ta vyska jej naozaj vadila - s takym clovekom sa mat hlbsi vztah neoplati,lebo keby to nebola vyska,bolo by to nieco ine a B)nevedela ako inak sa s tebou rozist - nemala nato racionalny dovod,preto si toto vymyslela.
Kazdopadne nezacni mat komplexy zo svojej vysky,nie je to ziadna katastrofa a snaz sa vyrovnat s rozchodom.Vela stastia.

radana

CRS-myslim si,ze tvoja priatelka si len nasla nejaku zamienku,aby mohla vztah s tebou ukoncit.Ked niekoho milujem,tak ho milujem takeho,aky je.Ale ona sa za teba hanbila.Najdi si dievca,ktoremu tvoje minus dva centimetre nebudu vadit a bude ta mat rada takeho,aky si.

TINA2472

Ahoj. Ja poznam tiez taky par kde je muz mensi a zena ho nechyti za ruku, nejde s nim na diskoteku. Takze je mozne ze jej vadi len ta vyska ze to nesuvisi s tebou a ma ta fajt rada.

besna

No moj osobny pohlad na vec... podla toho co tu pises hladala tvoja kocka nejaku vierohodnu zamienku ako to ukoncit a nechcela byt na vine ona sama. Ak by ta naozaj lubila tak ako ti vravi tak isto by sa nehambila za teba. Ak by som mala priatela ktory sa hambi ma chytit za ruku na verejnosti tak niet co riesit... Neries svoje komplexy... Skor ona by sa mala zamysliet a nezavadtat ta...
Maly prikladisok... Skelanarikova... myslis ze sa hambi za svojho muza ze je nizsi???

renaam

ked jej na tebe vadila vyska, tak nie je o co stat. Zena ktora vidi na muzovi iba to, ci je pre nu dost vysoky nie je hodna tvojej pozornosti. Ja mam 170 cm a moj muz 168 cm a sme spolu stastni. Urcite si najdes tasku, ktora bude na tebe vidiet iba to pozitivne, ked ta bude lubit...

crs

no mojej to vadilo teras us snou bohuzial niesom :(, ale proste my vravela ze som najlepsi chalan ktoreho mala,aj po sexualnej aj po dusvnej stranke,aj po inych vlastnostiach,ale len nejake 2 centimetre ju stale odradzali..a ja som stoho zacinal mat komplexy a nevedel som co robit...aky to ma byt blby pocit..fakt som tomu nechapal.pritom sme skoro taky rovnaky..ani to nevidno ze by som bol odnej nizsi ,prawdu by mala keby to bolo vidno moc,ale toto skor nevidno vobec ako vidno,hocikedy vyzeram aj byt ja vyssi odnej,

jankaaaaa :)

a najlepsia kamaratka s mojim najlepsim kamaratom tvoria par, a chalan je od holky tiez o 5 cm nizsi, no nikdy som od nej nepocula co i len slovka ze by jej to vadilo...

jankaaaaa :)

hmm niekomu to vadi, niekomu nie....mne osobne sa nižší chalani velmi pacia :) byvaly priatel bol nizsi ( ja 173cm, on 165cm)...ani mne ani jemu nevadil vyskovy rozdiel, vadil nam nakoniec rozdiel vekovy (ja 16, on 23)...a nejak nemam pocit zeby som z vyskych chalanom mala pocit ze su lepsi ochrancovia...ale to je asi kazdeho vlastny nazor