Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odstranenie vší

Čítajte viac

vilaamalka12

na vši pomáhajú prírodné prostriedky ako TEA TREE OLEJ čiže čajovníkový éterický olej, niekoľko kvapiek do šampónu alebo priamo do vlasov ...

alebo nimbový olej - smrdí, ale je to tisícročiami overený prostriedok.
kupujem na eshop natureal

fiona4

Ja som raz prišla s dcérou domov a v ten deň nám zavolali zo škôlky, že nech pre istotu skontrolujeme vlásky, lebo že zistili, že dve deti zo slabších pomerov majú vši. Nuž a tá moja ich chytila od nich a nebola jediná :-/ Tak som išla hneď do lekárne a kúpila na to liquido duo, je tam sérum a šampón tak sme sa s tým natrápili aplikovali sérum potom šampón hrebienkom vyčesávali jak bláznive, malá vtedy dva týždne nebola radšej v škôlke ale nakoniec sme to dali preč, našťastie toho nemala plné vlasy.

Klauduliak

Ahojte ja ked som mala vsi tak mi babka a mamina premyvali vlasy LIEHOM ale treba davat bacha na pokozku okolovtvare aj usi. ..mne nic ine nepomohlo len ten lieh..

naty12

Ahoj :) To že som dostala vši som zistila v piatok večer keď som ležala strašne ma svrbela hlava .. v Sobotu som si dala na hlavu Paranit sprej nechala pôsobiť 15min. a potom som so zmila Parinit šampónom pomohla a mŕtve vši som vyčesala alde stále som malaj hndidy .. v pondelok som si dala na hlavu alpu (pre istotu) stale som vyčesávala hnidy aj 3krátza deň .. keď som myslela že je pokoj v sobotu som si našla 2vši! :( tak som si dala na hlavu VEĽKÉ, VEĽKÉ množstvo kondicionéru a vyčesávala som si ich .. neskôr si ešte vyžehlím vlasy a zase vyčešem! Veľa štastia prajem.

zuzanab17

kočeny, ja som mojej malej kompeltne celé vlasy vyžehlila žehličkou..... a vypálila tie hnusoty z vlasov.... treba hnidu riadne spálit..
Potom som ručne stručne vyberala nechtami, teda vytahovala spálené hnidy...
Moja dcéra ma dlhé vlasy po zadok a husté ako svet, ked som zistila že má vši či hnidy som myslela že sa zbláznim.
Takže použila som šampon proti všiam a potom po malých pramienkoch poctivo žehlila... držím palčeky je to drina

potwora

ja som wsetke samponi vyskusala a nic moja dcerka ma 3r a dlhe vlasky po zadok ako to mam dat prec este vsi vycesem ale hnidy stale ziju a liahnu sa vyberam ale su viac a viac pomooooc

maca1411

SUUUUUURNE prosíím pomoooc moja dceera ma po pás dlhe vlasy a asi mesiac problém s velkými lupinami nejde to dole ani nizoralom ani bylinkami má celú hlavu vysušenú a dnes som prišla nato že mi to pripadá ako hnidy ...už som vyskuušala asi všetko je mi jedno kolko investujem nechcem ay prišla o vlasy prosím píšte na maca.danek@gmail.com

Mimilea

V sobotu som si farbou zafarbila vlasy, a v stredu som vyčesala 5 malých všičiek :-((((((( Takže, už ani farba nepomáha....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odstranenie vší - Fórum - ZDRAVIE.sk