Odstranenie vší

Súvisiaci obsah

8saskia8

ak máte vši alebo niekto v rodine ich má, a má krásne dlhé vlasy, NEŠETRITE ! " nakazila " som sa nimi pred 3 rokmi od vtedy nalepšej kamaratky..asi 5x som ich mala, mama o tom nevedela, peniaze som nemala, tak soom si kupila tie najlacnejšie prostriedky proti všiam. asi nahoršia vec v živote..sice vlasy som siod vteedy nestrihala , už ich mam skoro po pás, ale aj tak ničia sa stále, aj keď moja starostlivosť o vlasy je fakt dobrá..

lentilkaaa

ja som niekde citala ze zehlicka na vlasy vraj hnidy spali ale neviem ci je to pravda...no za pokus nic nedas a budes mat pekne vazehlene vlasy

mimisimi

moja dcera ma vsi uz sa aj vajicka viliahli na nestastie sme to neskoro zbadali a este dostala aj kiahne a ked na kiahne nesmu sa umivat vlasi teraz neviem co mam robit ma dost dlhe a pekne huste vlasi vicesavam jej ich kazdi den.poradte co fobit ed jej nemozem umyvT spon tyzden vlasi

jess11

Dobrý večer. Vynikajúci a veľmi dobrý i účinný je paranit sprej a ešte taký smradľavý paradis niečo :) prajem vela stastia viem čo to je celá rodina sme to chytili od detí , našťastie nám pomohli aj hrebienky a najlšpľí hustý je ten v paranite, ostrihnie NEPOMOZE NENICTEDETOM VLASKY... :) ahojte pozdravujem dovidenia, dopočutia :) :-).

jess11

Dobrý večer. Vynikajúci a veľmi dobrý i účinný je paranit sprej a ešte taký smradľavý paradis niečo :) prajem vela stastia viem čo to je celá rodina sme to chytili od detí , našťastie nám pomohli aj hrebienky a najlšpľí hustý je ten v paranite, ostrihnie NEPOMOZE NENICTEDETOM VLASKY... :) ahojte pozdravujem dovidenia, dopočutia :) :-).

Monique13

na živé vši mi behom niekoľkých hodin pomohla obyčajná nafta.do vlasov vmasírovať naftu a na par hodin(cca 6 hod) zabaliť do šatky alebo čiapky..potom opláchnuť vodou a vši budú samé vypadávať(už mrtve).Horšie je to s hnidami :(