Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Saty, stuzkova

Príspevok v téme: Saty, stuzkova
babulka4569

Ahojte baby ...
Chcem sa spytat ked mam v decembri stuzkovu, kedy si mam kupovat saty?? A ake sa vlastne hodia na stuzkovu?? Mne sa pacia skor tie so sirsou suknou ale nechcem posobit velmi honosne a ako torticka...:)
Myslite ze kupovat saty teraz niekedy , je este velmi skoro?? Akosi neviem.. Lebo zas v pozicovniach sa mi tie ceny zdaju dost prehnane na jeden vecer, ale to asi zalezi od predajne.. No neviem .
Budem vdacna za kazdu radu .:)

kovan

Ahojte, pokiaľ hľadáte niekto fotografa na stužkovú, čeknite tieto fotografie.

andrejkovac.com

Ak sa vám budú fotky páčiť, napíšte mi na majl, pošlem krátke info o cene :)

mica4

ahoj, ak máš široké boky a´malé prsia, zvolila by som jednoznačne šaty s uväzovaním okolo krku, pretože ti opticky rozšíria ramená a boky nebudú vyzerať také široké. Šaty by mali byť od pása dolu rozšírené, aby ti zakryli boky.Ak ich máš naozaj široké, tak sa vyvaruj tzv. puzdrových šiat, ktoré by tvoje nedostatky zbytočne zvýraznili. Pozri si stránku www.salonlili.sk, je tam na výber veľa typov spoločenských šiat za rozumné ceny.

Maruska19

Babule, tie saty si predsa len nedam. Zvazila som to, stale sa mi pacia,ale uz nie na stuzkovu.
Prosim Vas vedeli by ste mi poradit ??? nejakymi obrazkami alebo linkami... fotkami.. .Ja mam siroke boky a male prsia:-(... . A saty na mne vyzeraju hrozne..

kitana

Maruska, podla mna su tie saty fajn, mne sa paci a aobliekla by som si ich aj na stuzkovu, stuzkova uz nie je to co kedysi byvavalo za cias nasich mam...moja spouziacka mala dokonca aj nohavice a videla som uz aj horsie extremy..Ja osobne by som si ich vzala

hana22

Neviete kde je nejaky dobry obchod v KE?
Raz Inner pisala ze Import..mohol by mi niekto upresnit blizsie kde to je?
dakujem

babenka1

Maruska, určite nie. Sú to pekné šaty, ktoré si môžeš obliecť na nejakú párty, ale stužková je predsa len významnejšia udalosť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Saty, stuzkova - Fórum - ZDRAVIE.sk