Saty, stuzkova

Príspevok v téme: Saty, stuzkova
babulka4569

Ahojte baby ...
Chcem sa spytat ked mam v decembri stuzkovu, kedy si mam kupovat saty?? A ake sa vlastne hodia na stuzkovu?? Mne sa pacia skor tie so sirsou suknou ale nechcem posobit velmi honosne a ako torticka...:)
Myslite ze kupovat saty teraz niekedy , je este velmi skoro?? Akosi neviem.. Lebo zas v pozicovniach sa mi tie ceny zdaju dost prehnane na jeden vecer, ale to asi zalezi od predajne.. No neviem .
Budem vdacna za kazdu radu .:)

maruska19

ahojte baby, prosim Vas pozrite sa na tento link a zhodnotte, ci su tieto saty vhodne na stuzkovu (v modrej farbe)... .Dakujem Vam krasne.
www.next.co.uk

Maja

inguliatko

ahooj, ja som mala stužkovu v decembri a šaty som mala kupene už v juni :) urcite si kup teraz šaty, ak este nemas, aby si mala niake na vyber potom. Ja som svoje kupovala v zahraničí stali 5 tisic sle nelutujem mala som ich oblečené este na plese. Su s kruhom, dosť široke a krasne.tieto ružove su pekne, podla mna sa take na stužkovu hodia, takze v pohode mozu byt, ved predsa chceš byť najkrajšia, nie ? :)))

steluš

Ja mam v novembri stuzkovu na konci mesiaca a nieje vobec skoro teraz kupovat saty ved u mna uz polovica ma saty a aj kadernicke sa treba minimalne mesiac dopredu objednat

majkaaa

Hlavne si nekupuj take plesove tie sa nehodia ani na stužkovu a ani na promocie. Nech su elegantne trtebars rovneho strihu môžu byť aj trošku dolu nazberane ale nie až tak dolu široke ako napr tie plesove.

lindynettka

ahojte, ja som uz stuzkovu mala, a saty co stali 3000sk ostali v skrini :D rozmyslam ci ich predam, alebo si ich necham...nejaka rada? velmi sa mi pacia, ale zasa na druhej strane mala som ich na sebe len raz...myslite ze by to niekto kupil?

babulka4569

A dobre ide ta stranka som myslela ze nie :) mno ok :)
Ako ja viem su dost siroke ako svadobne, ale neviem no dost sa mi pacia.. Nieco na taky styl :)