Saty, stuzkova

Príspevok v téme: Saty, stuzkova
babulka4569

Ahojte baby ...
Chcem sa spytat ked mam v decembri stuzkovu, kedy si mam kupovat saty?? A ake sa vlastne hodia na stuzkovu?? Mne sa pacia skor tie so sirsou suknou ale nechcem posobit velmi honosne a ako torticka...:)
Myslite ze kupovat saty teraz niekedy , je este velmi skoro?? Akosi neviem.. Lebo zas v pozicovniach sa mi tie ceny zdaju dost prehnane na jeden vecer, ale to asi zalezi od predajne.. No neviem .
Budem vdacna za kazdu radu .:)

fialocka_7

kludne si kup šaty už teraz ked sa ti dajaké páčia.....ja som si šaty kúpila pá mesiacov pred stužkoou na blšáku,tam mali najkrajšie :) aj ja si myslím že dať v požičovni toľko peňazí za šaty na jeden večer je veľmi veľa....kúpila som si bordové,so širšou sukňou (nie veľmi,určite nie ako torta :) ) sú krásne a odvtedy som ich už aj párkrát využila, napr. na svadbe....

nazor

ja som si saty kupila rok a pol pred stuzkovou... potrebovala som ich aj na svadbu a navyse boli pekne... a osobne si myslim radsej popredu ako na poslednu chvilu... jedna spoluziacka v pondelok (v piatok bola stuzkova) behala po obchodoch a zhanala saty lebo zacala neskoro hladat a nic sa jej nepacilo... a je jedno ake budu aj ked sa ti budu zdta mozno honosne, hlavne je aby sa pacili tebe a citila si sa v nich prijemne ty :) prajem dobry vyber :) a prijemny nakup :)

levicaaaa

babulka4569: ja som si šaty vybrala niekedy v októbri a 5.12. sme mali stužkovú.

tiež som mala dlhé šaty, síce nie tortičkové, ale dlhé až po zem a už by som nikdy takú chybu neurobila. Bola som celá rada, keď som sa po polnoci mohla prezliecť. Totiž, nedá sa v takých šatách tancovať. Tera by som si určite vybrala nejaké s dĺžkou po kolená.

Šaty som mala z požičovne. Osobne si myslím, že je hlúposť si šaty kupovať, zvlášť také tortové ako chceš ty, zamysli sa nad tým, či také šaty ešte niekedy využiješ. Skôr si myslím, že nie...

ale tak je to na tebe. Ja som za požičovné platila 2 500 Sk. Nezdalo sami to ať tak veľa.

Inner

tak aj moje saty stali cez 6000 Sk. Bolo to vela, no zistila som, ze usitie by stalo do tych 2000 Sk aj s latkou. No asi tiez tortickove stali kvoli narocnosti aj viac. Mozno by vsak stalo za to zajst aj za krajcirkou, mala by si originalne saty na mieru a pravdepodobne aj lacnejsie. Ale urcite si to nenechavaj na poslednu chvilu ako ja :D.

babulka4569

Ajoj Inner ,
no tak cez tyzden sa chystam niekam ist popozerat aspon tak priblizne sa v tych satach a cenach zorientovat . Co som pozerala v sobotu tak tie boli naozaj velmi ddrahe takmer 7000 sk a to neboli aninijak extra pekne.. myslim ze tak okkolo 2500 -3000 by som dala ale viac uz asi nie..
Ale take tie tortickove juj no po takych mi srdce pisti :) Aj ked mam dlhe stihle nohy ale nech aj tak chcem take :)) Tak dufam ze do toho 12. 12 nieco vyberiem ...:) a stuzkovu si uzijem:)

Inner

Babulka :-)
Podla mna je jedno, kedy si tie saty kupujes. No je lepsie si poobkukavat niektore kusky, ktore sa ti pacia a poriadne porozmyslat, ktore si napokon vyberies.

Ja som si svoje saty kupovala mesiac pred stuzkovou a potom som kusok lutovala, ze som si narychlo kupila ine, nez som povodne chcela. takze radsej si daj dost casu na rozmyslenie. Tiez som mala take tortickove saty a inak su nadherne. Vela bab malo rozne saty, od menej "honosnych" az po vyumelkovane. Je to cisto na tvojom vkuse a neboj sa vyzerat trosku extravagantnejsie a napadnejsie, stuzkova je predsa len raz za zivot :-))))

Co sa tyka pozicovni, tak su naozaj drahe. Ja by som si saty radsej kupila, je mozne, ze ich vyuzijes neskor pri inych prilezitostiach. Proste si chod kedykolvek popozerat saty a ak si ti niektore velmi velmi zapacia a sadnu ti, pokojne si ich kup :-). U nas mali v jeseni uz aj mensi vyber a vyssie ceny, kedze v jeseni je sezona vecernych rob.