ma ma rad ale...

Príspevok v téme: ma ma rad ale...
nataly

poznam sa s jednym chlapcom uz nieco cez 2 roky...najprv sme spolu chodili ale skoncilo to po 8 mesiacoch. no potom sme sa zacali znova stretavat a stretavame sa do dnes..nas vztah je lepsi ako ked sme boli spolu,uprimnejsi a otvorenejsi.lenze on sa do mna nedokaze zalubit...vieme sa rozpravat o hocicom a aj so sexom je to fajn:)..ale ked som sa ho spytala co ku mne citi povedal mi len:jasne ze ta mam rad..ale tak svojsky...a kedze som donho dost zalubena je mi to luuto:(

nataly

no muka ako muka...tak niekedy je to fakt super a ani ja nechcem nic viac,,,ale obcas mi to uz pride zvlastne ze sme spolu tak dlho a nemame vlastne ani vztah

stanic

to angelique: mne sa zase zda ze su take prave zeny...(RE:vela chlapov nehlada partnerky, ale kamaratky, s ktorymi si mozu sem tam zasexovat, pokecat a tym to pre nich hasne)

angelique

Nataly prepac, mozno budem tvrda, ale.. vela chlapov nehlada partnerky, ale kamaratky, s ktorymi si mozu sem tam zasexovat, pokecat a tym to pre nich hasne, to im vyhovuje... bohuzial. A ako zmenit jeho city k tebe? To je tazke a pravdepodobne nemozne... ty ho vsak poznas najlepsie tak by si mala vediet, ake zenske sa mu pacia a ake typy ho pritahuju a tak sa tomu jeho idealu skus aspon trochu priblizit.

nataly

hmm zalubit...proste byt pre toho druheho nieco vzacne,mysliet nanho casto,vediet ze sa nanho moze spolahnut,a ze ten druhy je tu prenho,byt niecim vynimocny pre druhu stranu

nataly

nie je to proste o tom ze pride a vyspime sa spolu...lebo dakedy len proste spolu sme a rozpravame sa..niekedy vobec nic ine