Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cysta=vysadenie HAK?!

koralina

No ja len, že som sa dovolala a môj gynekológ mi okamžite zakázal užívať HAK, že zvykne podporovať rast cýst...Tak jeden tvrdí tak a druhý tak, ale poslúchnem svojho.

Inner

myslim, ze na antikoncepcii.sk su odbornici :-). Nemaj strach. Urcite by ti aj tvoj gynekolog povedal, ze mas HAK vysadit, keby to bolo potrebne. No pre istotu zavolaj :-)

koralina

Písala som na tú stránku antikoncepcia.sk, či čo to je, ale tam hneď, že nemusím vysádzať vôbec, ale nemám v nich veľkú dôveru, máš pravdu, zavolám svojmu, Ďakujem

Inner

nooo...co ja viem, tak niekedy sa HAK nasadzuje prave kvoli cystam. Ale to musi zhodnotit tvoj lekar. Zavolaj, ci mas HAK vysadit alebo nie. Tak to budes mat najistejsie :-))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.