Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Verite na duchov?

queen_sam

lolarocks: aj mna velmi zaujimaju take nevysvtlitelne zahady, paranormalne javy a pod. o tom by som dokazala pocuvat hodiny :)
roman08: ved ked sa ti tak nepaci tema nasho rozhovoru, tak preco potom do nej zasahujes, hm? :)

Prinsipino

Dufam ze ste vsetci stastny , precital som diskusiu a po celom tele mám zimomriavky , bojím sa výjsť na chodbu a to už nevravím o tom , že sa nepozerám do zrkadla .

roman08

qeen-sam taky grof drakula zil ale urcite to nebol upir. upira s neho spravil spisovatel uz tu tarate nezmysli vlkolaci,upiri.zachvilu tu budete tarat o troloch ainych rozpravkovych bytostiach.vsak pouzivajte zdravy rozum.jedna taka tema o ufo tu uz bezi tiez pekna fantazmagoria.

lolarocks

Lebo som tak dnes rozmýšlala o tom,že strašne veľa ľudí na svete zmizlo a nikdy ich nenašli (ani ich telá,proste nič).

Vieš že či náhodou niečo také sa nemohlo stať .. Alebo ja neviem.

Vieš mňa strašne zaujímajú takéto veci - duchovia,upíri,vlkolaci,mágia a najnovšie mimozemšťania :D

queen_sam

aha ..pockaj, upiri sa neodrazaju v zrkadle..ty si UPIR :D
neviem ci verim..ale myslim si, ze taky grof Dracula mohol zit..a mozno je nieco pravda aj na vlolakoch..

lolarocks

Vidíš .. a ja sa v zrkadle neodrážam ..

Ale nie,to som chcela len takú atmosféru nahodiť :D:D

Isto - veríš na upírov?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Verite na duchov? - Fórum - ZDRAVIE.sk