Verite na duchov?

queen_sam

no ano kvoli negativnej energii ale zevraj v zrkalde by sa mohli zjavit veci, ktore by si vidiet nemala/nechcela..neviem co je na tom pravdy, ale mna fakt desi ked sa v noci pozriem do zrkadla.. /a nemyslim teraz vlastny odraz :D /..

lolarocks

Svet za zrkadlom?
O tom som nikdy nepremýšlala.
Ale môže byť,že nejaká duša sa zasekne za zrkadlom a uviazne a tým že sa dejú nejaké nevysvetliteľné veci prosí o pomoc alebo dačo.
A ja som zas počula že zrkadlo by nemalo byť v izbe preto že odráža negatívnu energiu či čo ..

queen_sam

to je zaujimave ze tak zrazu :D fuuuj asi by ma slak trafil. jejda, ja budem teraz mesiac sama doma :D asi sa ... :D
noo bude sradna :D
inak..myslis si, ze existuje nejaky svet "za zrkadlom"? ked sa vravi, ze by v izbe nemalo byt zrkadlo a ak niekto z rodiny zomrie, az do pohrebu sa maju zakryt vsetky zrkadla..

lolarocks

V kúpelni máme taký ventilátor,ktorý tam bol už odjakživa,proste keď robili bytovku,dali to tam.
Tá bytovka má asi 18-19 rokov,približne tak tam bývame aj my.

Lenže! - ten ventilátor nešiel asi 12 rokov už.Ocino ho opravoval niekoľko krát ale proste to nešlo znova "nakopnúť".
Odvtedy ako ho posledný krát opravoval ubehlo asi tých 10 rokov.
Ale minulý rok ...

.. raz v noci sme (ako klasicky) spali.
Celá rodina - ja,mama,otec,brat.
A bolo asi 15 minút po polnoci začal ísť ventilátor.On je dosť hlučný takže ocino sa na to zobudil ....

Ešte šťastie že ja som spala.Ráno mi o tom povedali.Keby som sa na to zobudila ja,asi by som sa ....... :D:D

lolarocks

queen_sam

aj ja a veľmi často.minule som bola sama doma a stále som mala pocit že niekto chodí po byte.Tak som sa bála,ani som z izby nevyšla.No potom ma kamošky vytiahli von,ony čakali pred bytovkou a keď som už zatvárala dvere naraz sa v kuchyni spustilo rádio (mimochodom to rádio pustíme raz za 2 týždne) ..

A mám ešte jedno strašidelné,chceš vedieť? :D

queen_sam

noo to aj ja tak nejako. :) niekedy mam pocit, ze ma niekto sleduje, alebo ze vedla mna niekto sedi, lezi...proste, ze nie som sama ..

SiSA89

tak tak aj ja sa niekedy bojim ked zaspavam a pocuvam kazdy zvuk :)a otocim sa dveram zadkom a pritulim plysaka:)
najhorsie je ked spim v izbe sama a spomeniem si na nieco strasidelne (ci uz daky mysteriozny film alebo strasidelny pribeh)...