Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pharmatex + prerušsovaná súlož

AdamKrt

Krem ma mat 10 hodinovu ucinnost. Ale osobne sa mi zda, ze aj tak po par hodinach milovanie je to uz hodne vyschnute, takze by som ten cas bral s rezervou u kazdeho tak na polovicu...

Heinz-klátil

InLoweee - díki vieš ja som sa len pýtal zo zvedavosti aby som mal akú takú predstavu. A ako dlho to má ten spermicidny ucinok?

InLoweee

heinz-klátil

vsak tie globule su na to, ze ked sa daju dnu - rozpustia sa a tak do par sekund zabijaju spermie, ktore sa dostanu do styku s latkou obsiahnutou v globulach (hovori sa ze maju spermicidny ucinok, t.j. ze nicia spermie). To iste plati aj pre krem, ten vsak ucinkuje okamzite, nakolko je spermicidna latka v pozadovanom skupenstve. No a tym, ze spermie zabiju, tak nemoze dojst k stretu vajicka a spermie, teda k otehotneniu.

Heinz-klátil

Inak bol by som rád kebyže mi to niekto vysvetlí ako funguje pharmatex.
Dočítal som sa, ža ša dá kúpiť ako nejaký gel alebo pirule. A moja otázka znie: Kedže sa tá pirula nemá jesť ale strčiť ,,veď viete kam a,že sa tam rozpustí tak tomu nejako nerozumiem.
A ten gél čo čo to je tak... Mohol by mi to prosím niekto popísať? Ďakujem veľmi pekne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pharmatex + prerušsovaná súlož - Fórum - ZDRAVIE.sk