Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

skype ...

Príspevok v téme: skype ...
nina...

všetkých počítačovo zdatných prosím o radu: Ako naprogramovať, že ak som na skype online, ale skype je dole na lište a ja robím niečo na počítači, tak ak sa niekto zo zoznamu tiež online prihlási na skype, tak ma to na lište na to upozorní. Bola som v reštike a oproti to jednému hosťovi robilo, len som sa hanbila opýtať ako to naprogramoval. proste sa mu dole na pár sekúnd v bubline ukázalo, že napr. Jana je online. Lebo takto musím nakúkať, či sa už nejaký dotyčný prihlásil. dakujem moc.

arabella

no ked ho odstranis z kontaktov, bude ta mat vzdy ako offline, mozno mu ale po case bude divne, preco nikdy nie si online :) a potom mu mozno dojde ze si si ho vyhodila z kontaktov

alzbee

Prosim vas, neviete, ako (a ci vobec) pride dotycny z mojich kontaktov na skype nato, ked ho bud blokujem alebo odstranim z kontaktov? dakujem:))

sign

tam ked si otvoríš to okno skype..máš že nástroje potom dáš nastavenia,tam si najdeš upozornenia a tam máš take že zobraziť upozornenie ked: a tam si zaklikáš že čo ti vyhovuje v tvojom pripade ak niekto pride online

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

skype ... - Fórum - ZDRAVIE.sk