Moje kozmeticke NAJhorsie omyly

Príspevok v téme: Moje kozmeticke NAJhorsie omyly
honney

Baby to ma tak napadlo ked som citala temu Moje kozmeticke NAJ...urcite ste sa kazda stretli s tym, ze ste nieco kupili a letelo to do kosa, veci, za ktore ste uplne zbytocne vyhodili peniaze. Mozme si poradit co nekupovat alebo aspon na co si dat pozor, co vy na to? :)

Tak ja zacnem...najhorsi krem na ruky co som mala bol Glydorée od AB. Ako krem nebol az taky zly, ale ta vona...no hrozne nieco, mne to strasne smrdelo. www.ab-cosmetics.com

V oriflame a avone som natrafila na balzamy na pery, ktore boli aspon pre mna viac nez hrozne. Z oriflame jahodovy z radu visions, silno farbil na cerveno, ale mne pery hrozne vysusoval www.ori-beauty.co.uk
a z anovu z radu Avon care taky trblietavy. Ani s kremami a mliekami z Avon care nemam dobre skusenosti. Ovocne sampony z Avonu pekne vonaju, ale mne sa po nich hrozne rozcesavaju vlasy, mam ich uplne domotane.

Z lakov na vlasy je najhorsi asi lybar s pumpickou, lepi mi vlasy a dost zle sa strieka. Na druhej strane vydrzi veelmi dlho, chcem sa ho uz zbavit :D

MMMaruska

danuska123: Moshino FUNNY! je krásna vôňa, proste... príjemná:) Ja som staršne citlivá na vône ale táto mi sadla:)

A kozmetický omyl: Nivea krém taký ten makeupový, nespomeniem si meno, pre prirodzený vzhľad pleti bez makeupu... Vraj prispôsobivá farba...

S1M

Ziadne sampony ani balzamy na rozstiepene konceky nepomahaju. Najlepsie su noznice :) dat sa ostrihat a potom si len robit nejake vyzivne zabaly.
Ani farby na vlasy co slubuju neskutocnu lesk briliantov nezaberaju. Ziadne brilianty som vo vlasoch nemala :D lesk vydrzal tak jedno zmytie a sme tam kde sme boli..
A este co som pocula, tie 10 minutove farby, vraj tiez blbost :) Este si ani nestihnete naniest farbu na hlavu a uz tam kde to mate nanesene mate zafarbene a druha polka hlavy nenatreta.

danuska123

ja osobne sa snazim vyhybat chemii, ktore je vsade.na vlasy aj ked som si kupila jeden uzasny balzam z kadernictva, najviac sa mi osvedcila domaca maska

-lyzica medu, 2 zltky a lyzica bud olivoveho aleja alebo smotany. nechat posobit 30 min a vlasy su krasne.

-potom pouzivam masku na tvar
3lyzice tvarohu, 1lyzica smotany, 1zltok a polovica rozpuceneho banana alebo aj cely. a to dat na tvar, krk aj dekolt.
zmensuje to pory, omladzuje a vitaminova bomba:)

piling na cele telo , med a hruba muka :Dniekedy davam aj kavu pomletu, niekde som citala, ze na celulitidu je dobry kofein zvonku, zatial nic nepozorujem :D

a tak no,pouzivam prirodne, pretoze vacsinou masky na tvar a na vlasy mi urobili skor zle ako dobre.ale ta na vlasy co mam krasne vonia a nezanechava vlasky ani mastne ani tazke, nejak professional Puls sa vola taka kokosova:)

tak sa majte:)

masasko

danuska123: môzem sa k tebe pridat. ten sampon elseve s materskou kasickou je onicom. vlasy som mala bez zivota, tazke a uplne bez lesku.

caszdrav

denisa, a ake domace masky pouzivas? ja som si robila so zltka, oliv. oleja a medu, pory mi celkom pekne stiahlo a plet som mala jemnucku

caszdrav

v casopise zdravie su teraz popisane domace masky na plet, ja som si jednu urobila a minimalne tri dni som mala peknu plet, zajtra sa chystam vyskusat aj na dekolt, asi nieco na tom bude, ved ked zelenina a ovocie, petruska a pod. posobia dobre na organizmus zvnutra, preco nie aj na plet...

denisa266

Najlepšie sú podľa môjho názoru domáce masky .. dva krát do týždňa a pleť je úžasne čistú a svieža.

letnička

no jednoznačne od oriflame colagenové pero na pery- malo redukovať vrásky a vyplniť ale len vysušilo, šampón gloss od nivea, gulička-antiperspirant redukujúca rast chlpkov od nivei - mám pocit že sa viac potím
lenže každý má inú pokožku aj typ vlasov takže čo jednému sadne a inému nemusí - preto je toľko druhov kozmetiky aby si každý vybral čo mu pasuje