Moje kozmeticke NAJhorsie omyly

Príspevok v téme: Moje kozmeticke NAJhorsie omyly
honney

Baby to ma tak napadlo ked som citala temu Moje kozmeticke NAJ...urcite ste sa kazda stretli s tym, ze ste nieco kupili a letelo to do kosa, veci, za ktore ste uplne zbytocne vyhodili peniaze. Mozme si poradit co nekupovat alebo aspon na co si dat pozor, co vy na to? :)

Tak ja zacnem...najhorsi krem na ruky co som mala bol Glydorée od AB. Ako krem nebol az taky zly, ale ta vona...no hrozne nieco, mne to strasne smrdelo. www.ab-cosmetics.com

V oriflame a avone som natrafila na balzamy na pery, ktore boli aspon pre mna viac nez hrozne. Z oriflame jahodovy z radu visions, silno farbil na cerveno, ale mne pery hrozne vysusoval www.ori-beauty.co.uk
a z anovu z radu Avon care taky trblietavy. Ani s kremami a mliekami z Avon care nemam dobre skusenosti. Ovocne sampony z Avonu pekne vonaju, ale mne sa po nich hrozne rozcesavaju vlasy, mam ich uplne domotane.

Z lakov na vlasy je najhorsi asi lybar s pumpickou, lepi mi vlasy a dost zle sa strieka. Na druhej strane vydrzi veelmi dlho, chcem sa ho uz zbavit :D

kaciatko_7

no tema znie "Moje kozmeticke NAJhorsie omyly"... len som do nej prispela, mozno to pre niekoho zmysel nema... a aj ked vsetci sme ini, vo vela vyrobkoch co tu pisali som sa nasla... no a zdaleka tu nebola vymenovana cela kozmetika na Slovensku... mna nahodou zaujima informovat sa o vyrobkoch, ktore si planujem zakupit, ake su na nich ohlasy, ci viac zlych ci dobrych... a na zaklade toho a potom aj cenovej relacie sa rozhodnem, ci to za tu cenu vobec stoji

btw. tak sa mi zda ze cela kozmetika syoss je urcena na lamave, poskodene, farbene vlasy... z toho som vydedukovala, ze je skor na suche vlasy, a ten komu sa vlasy mastnia rychlejsie, tak tomu viac uskodia ako pomozu

Simka2286

Najhoršie?... lak na vlasy od Syoss-u.. fakt horšie vlasy mi ešte žiadny lak neurobil.. ráno som umyla, večer som musela znova...

A na druhej strane mám rada Garnier, Niveu a Oriflame... výrobky od nich mi nespôsobovali žiadne problémy....

lulu22

súhlasím s miaa8. i keď tu dosť často v príspevkoch píšete o šamponoch Syoss, mne tiež ako jediný šampon, čo som mala, mastil vlasy. ale zase mám kamošku, čo si ho pochvaľuje. ak chce niekto vedieť, čo je dobré a čomu sa zase radšej vyvarovať, najprv musí sám odskúšať!!!! ja mám veľa prípravkoch, s ktorými som spokojná a sú z opovrhovaného Avou a Oriflame :D ale asi dotyčným nijako nepomohli či nevoňali..

miaa8

vsimate dufam ze o chvilu tu bude vymenovany kompletny rad kozmetiky dostupnej na slovensku a okoli :DDD ? sak z toho ma vyplynut ze si nemame kupovat nijake kozmeticke pripravky ci o co ide v tejto teme :DD kazdy sme iny, jednemu nieco sadne, inemu nie, nema vyznam tu kydat na vsetko rad radom...

katka...

Sampon Herbal Essences, make-up max factor - Lasting performance - vyhadzala som sa z neho, Vichy normaderm - ziadny vysledok, ani plet nezhorsilo ani nezlepsilo.
Kaciatko 7 u mna su zas najlepsie vyrobky Syoss sampon a make-up Dermacol 24-hod.
Kazdemu vyhovuje nieco ine, co je super pre jedneho, pre druheho je to otras. Len kym clovek na to pride, musi toho vela poskusat.

Jana C

čo si len tak na rýchlo spomeniem:
celá rada Vichy Normaderm- totálne lesklá, aknózna pleť. Zmatnilo ma to asi na 10 minút, pak som bola mastnejšia, ako predtým.
Riasenka Volume Collagene- najhoršia, akú som kedy mala, vôbec žiadny efekt
Toaletka Exclamation- vyhádzal sa mi z nej celý dekolt
Syoss- vlasy ako hnoj (mastné)
samoopalovák Johnsons- strašný smrad
a tak by som vedela pokračovať hodiny, bohužiaľ :((

kaciatko_7

Naj omyly pre mňa:
šampóny: na prvom mieste je syoss - otrasné!!! ďalej je to Glisskur a Elseve, a ešte otrasný pre mňa nový Garnier naturals, šampóny ale aj balzamy
make-up: deramacol 24h - strašne bolo vidieť rozšírené póry, asi preto že je nekomedónny
špirála: od manhatannu už neviem presne ktorá, ale v čiernom obale s červeným nápisom
spršáky: palmolive - strašne mi vysušovali pokožku

na viac si nespomínam...

hroza

všetko od clean and clear čo sa týka problemaitvkej pleti bolo plné alkoholu utakže to strašne vysušovalo a to dokocna ja moju super mastunú pleť ktorá sa potom ešte viac mastila. ten zelený peeling/gel je uplne najhorsi..

audreyh.

a, predsa este! bambucke maslo (krem), hoci je to 100%ne prirodna zalezitost, tak mi vysusoval plet a robili sa mi vyrazky... ale na natretie herpesu sa to celkom da... urcite vsak nie ako krem na tvar/telo. teda aspon pre mna nie...

audreyh.

krem nivea - od detstva ho nemusim, hotova mastna husta kolomaz, ktoru som pouzila iba v pripade nudze, aj to som si nevsiaknute mnozstvo stierala uterakom, ble!
a este krem embrace od oriflamu (tusim, ze tak dako sa volal), ale co sa kremov tyka, tak by som to nevidela nejak tragicky - kazdy sme iny a musime pre svoju pokozku najst ten ,,svoj,,...
a inak pouzivam minimum kozmetiky, takze tu asi velmi neprispejem skusenostami :) Skor naopak - ked som si nejaku kozmetiku oblubila, tak o nejaku dobu ju prestali dovazat, vyrabat, prosto zmizla z trhu...