Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nemozem zabudnut

Príspevok v téme: nemozem zabudnut
RoterO18

hm...strasne mi chyba moj byvaly...lubila som ho ako nikdy nikoho v zivote..strasne moc....prejavil sa otrasne..po dvojtyzdnovonm ,,neorzumeni si" mi napisal sms ze je koniec..bez vysvetlenia....je tomu uz tri mesiace...stale na neho myslim:( strasne mi chby...o case som sa dozvedela ze v tom bola ina baba....nemal s nou nic...skratak len ju chcel, ona sa tiez s priatelom rozisla...ale hned to s tim mojim skoncila..ja...nikdy by som nikomu nieco poodbne neodpustila..az tu sa odraza to ze lasku nechape nikto....lenze mesiace plynu...a my nekomunikujeme..ide ma porazit ked ho vidim na nete....myslite ze by bolo dost odveci keby som mu napisala??chyba mi..neviem ci ako priatel..alebo len ako osoba ktora nechcem aby len tak z mojeho zivota zmizla...bojim sa toho ze odisiel z neho uplne..:(

miaselca

Ešte niečo - nepozeraj si stále jeho fotky ani videá, viem že ti chýba nedá sa to nepozerať, ale ver, že tým to bude iba ťažšie a pocitov že sa to všetko vráti budeš mať veľa a to ti na psychike nepridá..Keď môžeš, zbaľ plyšáky do vreca a fotečky do krabice a odlož to niekde, kde to neuvidíš. Fakt, prepáč, ale myslím si že ten chlap za to nestojí, nestojí za to aby si sa trápila ak sa ani neozve a nepokúša sa o návrat. A ďaľšia vec, aj keby sa ešte chcel vrátiť, ja by som ti poradila aby si ho späť nebrala a neobnovovali váš vzťah, pretože možno by to chvíľlu fungovalo a zasa by prišiel rozchod, možno si myslíš že nie, ale ten vzaťh by už nebol taký ako predtým, myslela by si na to ako ti ublížila a niekde by sa to prejavilo. iba mizivé percento znovuobnovených vzťahov funguje dobre. Neviem ako dlho ste boli spolu, chápem, že ti chýba, lebo si bola už naňho zvyknutá, zvykla si si, že niekoho máš pri sebe, ideš s ním von, chytí ťa za ruku...ale ver, že si nájdeš niekoho lepšieho a časom si povieš, že si sa rozhodla správne.

miaselca

ROTERO18 - Nepíš mu a neozývaj sa mu! Ak s tebou vôbec nekomunikuje a neozýva sa, tak nepíš a ni ty. Viem že je to ťažké a viem o čom hovorím. Iba sa pred ním ponížiš a on bude navysoko. Prežila som si to sama na sebe - mali sme vybavené veci na svadbu, ja som čakala dieťatko, na ktoré sme sa iobaja tešili, a on mi 2 mesiace pred svadbou bez vysvetlenia povedal, že so mnou končí a bolo mu jedno čo bude s dieťatkom, asi 3 týžden nato som potratila. je mi to dodnes veľmi ľúto, no nedokázala som jesť, bol na mňa hrozný pohľad.Bolo to hrozné a tiež som naňho nedokázala zabudnúť. Neprešiel deň, keby som naňho nemyslela. No ja som sa tak ponížila, že som ho prosila asi š týždne a písala mu, volala som mu, darmo som plakal, nič ho neodmäkčilo. Moje trápenie trvalo 7 mesiacov a čo bolo horšie, býva odo mňa asi 500 metrov. keď som ho videla odchádzať s autom, moje myšlienky sa uberali všelijakými smermi, kam ide, čo ide robiť, s kým...No po tých 7 mesiacoch som si povedala dosť, a proste som sa cez to preniesla. Dnes mám nový vzťah, na budúci rok sa idem vydávať a to sa s tým predošlým nedá porovnať. Ver mi nemá zmysel bojovať o lásku niekoho kto o tvoju lásku už nestojí. Naouaj, iba sa budeš trápiť. Nechaj ho tak.

RoterO18

...aa strasne sa bojim toho...ze nieco podobne a tak krasne uz nikdy nezazijem..:( ze si s nikym uz tak dobre rozumet nikdy nebudem..:(:(

RoterO18

hm dneska navyse som ho stretla......presne ako marry- anne.....ledva som dychala..rozklepana....oci....plne sllz..ale tiez som sa tvarila ze so v pohode..a teraz??prezeram vsetky fotky, vsetky videa vyrobene pre neho a pre mna....lezim na posteli s plysacikmi od neho...slzy v ociach..:(:(.....ja..neviem...myslite ze je taka svina???myslite ze mu vobec nechybam?..doprdele..myslela som ze po tak ,,dlhom " case uz to bude dobre....ocividne nie...:(:(

queen_sam

mary-anne: jaj, ja som si myslela, ze to len teraz pred nedavnom bo to tak vyzeralo :) ale kazdopadne to co som napisala, myslim, ze plati vo vseobecnosti..a neboj, ten pravy urcite niekde je :)

nessa21

ten prispevok akokeby som pisala ja..mam taky pocit :( ...ja som na tom uplne rovnako..viem pochopit ako ti je..ja som horsi pocit este doteraz nezazila :( ...len mne to netrva 3 mesiace ale tak 8 mesiacov...a neviem sa toho zbavit :(

mary-anne

nastastie to trapenie mam uz davno za sebou, toto sa stalo pred 4rokmi. to by uz ako vyzeralo, trapit sa doteraz. keby to vedel, mal by pocit, ze by "vyhral".. len sa obcas nad tym tak zamyslim, ze co to vlastne malo znamenat.. nechapem tomu doteraz.. hlavne, ked vsetko tak krasne klapalo. hm tak asi nie z jeho strany, mozno to vsetko len predstieral... to sa uz nikdy nedozviem..
ale tak kazdy prezijeme nieco v zivote, na co sa zabudnut neda a hlavne, comu sami nerozumieme..
no mala som potom vztah, trval vyse dvoch rokov, ale rozisli sme sa, teraz v maji. myslela som si, ze je ten "pravy" a bum! je fuc... ale nechala som ho ja, chtiac-nechtiac, musela som.. on ma nenavidi..
ale spoznala som niekoho, trva to len nieco vyse mesiaca, tak som zvedava. ale uz ma to nebavi, chcem normalny vztah, co bude mat aj buducnost..

queen_sam

noo mna to uz ani netrapi, bolo to uz pred dvoma rokmi a uz to velmi neriesim. uz sa aj pozdravime, sak nemozem sa nanho hnevat vecne. i ked som mu nezabudla to co o mne hovoril.
moja, ty to mas ale horsie :( viem si predstavit ten sok, ktory si prezila. aj ja som zo zaciatku uplne hystercila. nevedela som co mam robit ked som ho videla. bolo to hrozne. srdce mi uplne poskocilo az niekam do krku a strasne prudko mi bilo. chcela som aby ma videl ale aj nechcela. uplne zmiesane pocity som mala, ze sa to ani opisat neda. chcelo sa mi smiat aj plakat zaroven. hned som zalarmovala kamosky a asponze tie ma nejako utesili :)
teraz uz mam chvalabohu uzasneho chalana, ktoreho velmi lubim :)
a ked sa na to pozeram s odstupom casu, tak si uvedomujem, ze vlastne ten, ktory ostal sam je on. teraz nema ziadnu babu co som pocula a vraj ma taku smolu, ze sa s nim baby len rozchadzaju. kazdy doplati..
a ten brat toho tvojho byvaleho ti mozno ani nechce povedat, ze co a ako aby si sa uz zbytocne netrapila. bolo by naozaj dobre, keby si uzavrela tuto kapitolu raz a navzdy i ked to bude mozno trvat dlhsie. a garantujem ti, ze ked si najdes chalana, ktory ta bude lubit a ty zase jeho, tiez sa na to budes pozerat uz celkom inak a budes si hovorit, ze ti nestoji za to trapenie :)

mary-anne

nie, velmi o nom nechcel jeho brat hovorit, skoro vobec nie. ze spravil nieco a nerozpravaju sa skoro vobec (?)
no takze asi k dobremu ta zmena urcite nebola :/
raz som ho videla, to bolo takych par mesiacov od "rozchodu" , ti poviem,tak sa mi rozbuchalo srdce!! sla som aj so sestrou, normalne som sa jej musela chytit. to bol stav.slzy do oci, tep aspon 300za min.!ale tvarila som sa, ze ho nevidim.
to ti teda nezavidim,ze ho stretavas. a bolo to niekedy davno? co ste sa"rozisli" ? ci ta to este boli a trapi..

queen_sam

mas pravdu, bol to sok ked mi to kamoska pocula. neverila by som tomu, ale ona zhodou okolnosti sedela v buse ked to povedal :/
zmenil sa..? fuha, ktovie co v tom je. keby sa zmenil aspon k dobremu...ale to co ti urobil bolo z jeho strany velmi podle. ved jemu sa to vrati a mozno sa mu to uz aj vracia. som toho nazoru, ze kazdemu sa raz vsetko vrati. a nie je to o pomste. skor o tom, ze na svete to tak chodi..
dobre je, ze ho nestretavas. ale ja ho stretavam :/ a jeho brat ti nepovedal, ze co sa vtedy stalo?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nemozem zabudnut - Fórum - ZDRAVIE.sk